یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
10 آوریل 2019 ، ساعت 09:51 666 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49063

آئین تجلیل از ایثارگران و جانبازان در بندر کیاشهر برگزارشد.

آئین تجلیل از ایثارگران و جانبازان با حضور فرماندار ، امام  جمعه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ، بخشدار و جمعی از مسئولین درسالن اجتماعات شهرداری بندر کیاشهر برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و تجلیل از ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس گفت: اشتباه استراتژیک رئیس جمهور نا لایق امریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی ، باعث شد تا بار دیگر  میخی بر تابوت استکبار کوبانده شود .

رحیم حیدری،  امریکا را مدافع  ، بنیانگذار و حامی تروریسم در دنیا برشمرد و افزود : امریکا با فرا فکنی در صدد خدشه دار کردن یک نهاد برخاسته از انقلاب شده است که همین عمل امریکا انسجام بیشتر ملی را به وجود آورده است.

در ادامه امام جمعه آستانه اشرفیه ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام امیدی امام جمعه جدید کیاشهر  از مسئول بنیاد شهید و ایثارگران  که در برپایی برنامه های قدر دانی از ایثارگران  شهرستان در ادارات پیشقدم بوده تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام احمد طیبی با اشاره به سخنان امام حسین ( ع )  افزود : کشوری که در هر کجای دنیا به دنبال فتنه و استعمار ملت ها است و هرکس  و کشوری بخواهد در راستای عدالت حرکت کند و مقاومت کند سد آنان را ترویسم  اعلام می کند.

وی با بیان اینکه اگر بندگی در راه خدا باشد  هیچ بنده ای مشکلی برای مردم ایجاد نمی کند  به استیصال امریکا  اشاره کرد و اظهار داشت : امریکا از سر استیصال دنبال برنامه های است که  بتواند  منافع خود را در منطقه تامین کند و ازفرزند نامشروع خود در خاور میانه حمایت بیشتری کند.

در ادامه از ۷ نفر ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است