یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
20 فوریه 2021 ، ساعت 17:43 167 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64766

آئین معارفه علی رضا مسچیان در بخشداری بندر کیاشهر برگزار شد


طی مراسمی که در دفتر بخشداری بندر کیاشهر با حضور فرماندار و معاونین وی برگزار شد علیرضا مسحیان رسماً کار خود را در این بخش آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه عمر مسئولیتی بسیار کوتاه است اظهار کرد: این مسئولیت، که نعمت الهی است و در اختیار ماست باید به نحو نیکو در خدمت‌رسانی به مردم به انجام برسانیم.

حمیدرضایی خاکسار کیاشهر را به لحاظ استراتژیک زیست بومی و گردشگری و داشتن تالاب و پارک ملی بوجار بسیار بااهمیت توصیف کرد و مهم‌ترین مؤلفه امروز جامعه را، امیدآفرینی در بین مردم و بیان خدمات نظام به جامعه برشمرد .

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای در این شهرستان گفت: همه مسئولین و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به نحوی رفتار کنند که نوعی شائبه در حمایت از شخص یا کسی ایجاد نشود تا با رعایت امانت‌داری، یک انتخاباتی سالم برگزار کنیم.

 

در این آئین بعد از سخنان حجت حاجی پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، عبدالرضا سلیمانی شهردار کیاشهر، عطائی رئیس شورای بخش کیاشهر، فاتحی پور رئیس دستگاه قضایی کیاشهر، رحیمی نژاد رئیس اداره آموزش‌وپرورش، علیرضا مسحیان بخشدار کیاشهر طی سخنانی گفت: احساس قلبی من این است که بهترین دوران کاری من در کیاشهر اتفاق خواهد بود و این هم به خاطر خونگرمی و مهمان نوازی مردم کیاشهر است .

وی بابیان اینکه باید پاسخگوی درست مطالبات مردم باشم افزود :  بر من فرض است که پاسخگو مردم باشم و خواهشی هم که از مردم مهربان کیاشهر و مسئولین شهرستان و بخش دارم که در این مسئولیت، این کار ما را یاری کنند.

مسچیان در پایان از تلاش‌های حجت حاجی پور در طول تصدی ۴ ساله بر بخشداری کیاشهر تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این آئین حکم علیرضا مسحیان پس از قرائت توسط محمدحسن خواه معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری به وی اعطا شد.

گفتنی است در آئین معارفه جمعی از دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش کیاشهر، مدیران بخش کیاشهر حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است