پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 مارس 2018 ، ساعت 21:30 2,179 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :38814

آخرین نشست شورای اداری آستانه اشرفیه در سال ۹۶ برگزارشد.

آخرین نشست شورای اداری آستانه اشرفیه در سال ۹۶  پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد  .

به گزارش جلال شرق  ، فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تقدیر از همه مسئولین ادارات و نهادهای این شهرستان که با نگاه به آینده  برنامه های خود را برای خدمت به مردم  اجرا کردند  گفت: تمام روسای ادارات این شهرستان تلاش کردند که دچار روز مرگی نشوند  و نبود اعتبارات مانع اقدامات آنها نشد.

رحیم حیدری به اشاره به راه اندارزی ایستگاه هواشناسی و ایستگاه تحقیقات بادام در این شهرستان در سال ۹۶ افزود : با توجه به موضوع  تامین آب زراعی برای کشاورزان و کاهش نزولات آسمانی ، از همان پایان فصل زراعی سال ۹۶ اقدام به لایروبی انهار و بررسی ایستگاه های پمپاژ آب کردیم  تا موانع موجود را به حداقل برسانیم .

وی با بیان اینکه باید مزیت های منطقه را بشناسیم و همت خود را در اجرای آن بگماریم اظهار کرد : با توجه به اینکه هر کشاورز حدود ۷دهم هکتار دارای زمین شالیزاری است و از آن جایی که نه زیر سطح و نه افزایش زمین داریم  تلاش می کنیم ضمن آبرسانی به موقع و فراهم شدن بازار فروش برای محصولات آنها  به نوعی در اقتصاد سازی کشاورزی نیز  اقداماتی را انجام دهیم .

رحیم حیدری به موضوع گردشگری و تاکید استاندار گیلان بر بوم گردی پرداخت و با بیان اینکه ۱۵ میلیون جمعیت مرکز ایران می توانند از فضای جنگلی و طبیعت گیلان بهره ببرند اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح زمینه اشتغال  روستائیان بیش از  پیش فراهم شود.

در این نشست امام جمعه آستانه اشرفیه ، بخشداران مرکزی و کیاشهر ، شهردار ، روسای ادارت صنعت ، معدن و تجارت ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، جهاد کشاورزی ، مرکز بهداشت و درمان ، آبیاری شهرستان ، شیلات ، نماینده فرمانداری در طرح تکاپو و … مطالبی را در باره اقدامات حوزه خود در سال ۹۶ بیان کردند که مطالب ارائه شده در حال به روز رسانی است.

لازم به یاد آوری است فرماندار ، امام جمعه و مسئولین شهرستان با حضور در کمپین نه به تصادفات که از سوی هلال احمر آستانه اشرفیه راه اندازی شده بودند با حضور در این ایستگاه آمادگی خود را در جمع اعضای این کمپین اعلام کردند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است