چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۵۵ 1,369 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40155

آخرین وضعیت آبرسانی به روستای پایین دست شهرستان آستانه اشرفیه بررسی شد

جلسه فوق العاده کمیته کشاورزی  شهرستان آستانه اشرفیه به منظور بررسی  آخرین وضعیت آبرسانی به روستای پایین دست با حضور فرماندار این شهرستان مورد بررسی  قرارگرفت.

به گزارش جلال شرق ، در این نشست آخرین گزارش ها از وضعیت روستاهای پایین دست شهرستان از جمله روستاهای گیلده ، دستک ، امیرهنده ، امیر کیاسر ، بخشی از چهارده ، لسکو کلایه  و سالکده  از سوی مسئولین امور آبیاری و بخشداران بندر کیاشهر و آستانه اشرفیه  ارائه و تمهیدات لازم برای تسریع در این امور مورد تاکید قرار گرفت

فرماندار آستانه اشرفیه به نقش مدیران شهرستان در اجرای رضایتمندی کشاورزان در زمان بروز بحرانی چون کم آبی اشاره کرد  و گفت:  هنر مدیریت در این زمان که ما مواجه با کمبود آب هستیم آن است که همه مجموعه به همدیگر کمک کنیم تا سال زراعی  را بدون ایجاد  تنش آبی و مشکل پشت سر بگذاریم .

رحیم حیدری افزود : همدلی و همراهی  مدیران در امور باعث رشد و کاهش مشکلات خواهد شد و گرنه اگر کار را فقط برعهده دوش یک مسئول بگذاریم  آن گاه همه ما ضرر خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه موفقیت همه ما در گرو همکاری همه دست اندرکاران از جمله مردم  وابسته است خاطر نشان کرد : من با برخورد قهریه مخالف هستم ولی اگر کسانی که در مورد آبرسانی اخلال ایجاد می کنند  به طور یقین برخورد قهریه خواهیم کرد.

حیدری با بیان اینکه مردم و کشاورزان ما انسان های فهیمی هستند   خواستار  حضور میدانی و پیوسته مدیران در  حوزه مختلف آبرسانی  و مزارع کشاورزی باشند  و اظهار امیدواری کرد تا ۲۴ ساعت آینده  آب  به پایین دست روستاهای از طریق نهرها و پمپاژها برای سیراب شدن مزارع برسد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است