یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 اکتبر 2019 ، ساعت 13:50 743 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55480
فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار با هیئت های ورزشی شهرستان ؛

آستانه اشرفیه آرام ترین شهر در بین شهرستان های استان گیلان است

فرماندار آستانه اشرفیه دردیدار جمعی از هیئت های ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه با وی گفت: آستانه اشرفیه آرام ترین شهر در بین شهرستان های استان گیلان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری گلرودباری ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و تقدیر از مدیریت اداره ورزش و جوانان برای ایجاد نشاط اجتماعی و تعامل با ادارات افزود: همه ما به عنوان مسئول، فرصتی داریم که دردوره مسئولیت خود  که جزئی از زندگی و کارنامه ماست یک اثر ماندگاری ابرجای بگذاریم .

وی با اشاره به نام دکتر دشتستانی به عنوان پزشک مستضعفان و ماندگاری نام وی در این شهرستان  اظهار کرد : در این شهرستان بسیاری از دکترها متخصص و فوق تخصص آمدند و رفتند و لی هیچکدام مانند دکتر دشتستانی به علت تعامل و رفتارش  که با مردم  داشت  ماندگار نشدند و اثرشان نیست

فرماندار آستانه اشرفیه اداره ورزش و جوانان این شهر را جزو پیشروان ادارات نامید  که پیوسته در تلاش است کاری را برای جوانان ، مردم ، ورزش شهرستان و ایجاد  نشاط اجتماعی با موضوعات محتلف انجام و اجراکند.

حیدری ضمن اظهار خوشحالی از این که یک مجموعه  وزین  ، قوی ، عالم ، کارکرده و دلسوز در کنار اداره ورزش و جوانان شهرستان کار می کنند  اذعان کرد:اگر تلاش و پیگیری رئیس و مجموعه  اداره ورزش و جوانان  نبود شاید بسیاری از پروژه های ورزشی از جمله ایجاد چمن مصنوعی ورزشگاه  آستانه و یا در روستا  پیشرفت  نمی کرد.

وی با بیان اینکه مردم ما  در این نظام حق دارند تصریح کرد :  ما نباید فقط روز را به شب سپری کنیم اگر هستیم پس باید خیال مردم از همه لحاظ راحت باشد

حیدری ، شهرستان آستانه اشرفیه را  آرام ترین شهر در بین شهرستان های استان نامید و خاطر نشان کرد :   مردم  این شهرستان فوق العاده بسیار خوب بوده و هستند  و اگر در راه خدمت رسانی به مردم هرکدام از ما دیگری را مقصر بدانیم هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

وی در پایان  از برپائی نمایشگاه دستاوردهای هیئت های ورزشی شهرستان که به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت ها برگزارشد و مورد استقبال قرار گرفت تقدیر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان  شهر آستانه اشرفیه نیز  ضمن تبریک هفته تربیت بدنی  به مجموعه ورزشکاران و هیئت های ورزشی گفت: ما بسیار خوشحالیم که در کنار بسیاری از هیئت های  کار می کنیم که خیلی  باتجربه هستند و به ما در پیشرفت ورزش شهرستان و برنامه  ریزی ها کمک می کنند.

سرکار خانم فاطمه قاسمی اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه دست اندرکاران شهرستان بتواند بخشی از کاستی های حوزه ورزش با گشایشی که در بخش مالی دولت ایجاد خواهد شد  با حمایت و تعامل مسئولین شهرستان برطرف شود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است