- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

آشنایی با بعضی اقدامات دکتر سید مهدی صادق

 سرویس انتخابات جلال شرق ؛پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق بر اساس چارچوب قانون جامع انتخابات مصوب مجلس شورای اسلامی و قانون مطبوعات در نظر دارد برای آشنایی مردم حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در صورت دریافت اطلاعات جامع از سوی داوطلبان این حوزه نسبت به انتشار رزومه ؛اقدامات و سوابق آنان اقدام تا شهروندان با آگاهی بیشتر نسبت به انتخاب اصلح گام بردارند

 آیا می دانید که در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی :

 طرح چهار بانده  شدن آستانه اشرفیه به کیاشهر  در سال ۹۰ با کنگ زنی دکتر وحید دستجردی  در زمان دکتر سید مهدی صادق  آغاز شد؟

 

  آیا می دانید که  کلنگ  پل کابلی  شهر آستانه اشرفیه در اواسط سال ۸۹ با حضور معاون وزیر راه و ترابری    به امید بهره وری در دهه فجر ۹۱  در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق  بر زمین زده شد؟

آیا می دانید که طرح ایجاد شهرک تلویزیونی به مساحت ۱۳۰ هکتار  برای ساخت انواع فیلم های تلویزیونی و سریال ها  در سفر سوم احمدی نژاد  به گیلان با حضور مسئولین صدا و سیمای کشور در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق به تصویب رسید  ولی تاکنون اقدامی نشده است؟

آیا می دانید که پی گیری تحویل زمین ۴۰۶ واحدی مسکن مهرکیاشهر  از سوی منابع طبیعی   برای افراد فاقد  مسکن  در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق  اقدام شده است؟

آیا می دانید که طرح  دهکده ماهیان خاویاری در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ هکتار   با ایجاد فرصت شغلی ۴هزار نفر و تولید سالانه ۱۰۰تن خاویار و ۲۲هزار تن ماهیان خاویاری توسط دکتر سید مهدی صادق در جلسه هیئت دولت در استانداری گیلان مصوب و تاکنون اقدامی نشده است؟

آیا می دانید که ارتقای شهرک صنعتی نقره ده از ۲۵ هکتار به ۵۰ هکتار برای احداث کارخانه های صنعتی بزرگ در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق انجام گرفت

آیا می دانید که اجرای فاز اول شرکت گلرنگ با سرمایه گذاری کلان در زمینی به مساحت ۶ هکتار  که می توانست ۶۰۰ نفر در فاز اول و در فاز دوم ۱۴۰۰ نفر برای جوانان منطقه اشتغال ایجاد کند در زمان دکتر سید مهدی صادق کلید خورد  ولی تاکنون پیگیری نشد؟

آیا می دانید که تصویب ارتقای بندر کیاشهر به شهر و طرح اجرای فاضلاب مدرن در شهر آستانه با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد تومان از طریق اعتبارات بانک توسعه اسلامی برای اجرا در سال ۹۱  در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق بوده است؟.

آیا می دانید که اعتبار اصلاح و توسعه ی شبکه آب روستایی به طول ۱۹ کیلومتر  از سه راه رودبنه به سه راه انبارسر با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در زمان   دکتر سید مهدی صادق کلید خورد؟

آیا می دانید که با تامین اعتبار لازم  پنج دستگاه آمبولانس مجهز برای بخش اورژانس  بیمارستان های کوثر و کیاشهر    و تامین اعتبار لازم ۱۶ تخت دیالیز ، C.C.U و I.C.U در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق خریداری شده است؟

آیا می دانید که مستقل شدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه   و احداث ساختمان دانشگاه پیام نور در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق صورت گرفته است؟

آیا می دانید که افتتاح سالن بوکس  ، سالن ورزشی حجاب  و سالن ورزشی هلال احمر  استانه اشرفیه  در زمان نمایندگی دکتر سید مهدی صادق مورد بهره برداری قرار گرفت؟

ادامه دارد