پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
18 آوریل 2018 ، ساعت 11:03 2,156 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39593

آغاز آسفالت چند راه روستایی و چند دهنه پل در شهرستان آستانه اشرفیه

آسفالت  نزدیک به ۱۰ کیلومتر از راه روستایی  در شهرستان آستانه اشرفیه  از توابع بخش مرکزی و بندر کیاشهر آغاز شده است .

به گزارش جلال شرق  ، رئیس راه و شهرسازی شهرستان آستانه اشرفیه  به هنگام بازدید از پروژه  آسفالت راه روستایی  گفت: در اجرای این پروژه راه های روستایی گیلده پائین ، گیلده بالا ، امیرهنده پائین و بالا ، تالش محله  تا ورودی فوشازده به طول ۷ کیلومتر آسفالت خواهند شد.

محمد حسین عزمی هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر ۱۳میلیارد ریال نام برد  که از اعتبارات ملی پرداخت شده است.

وی در ادامه افزود:با حضور نماینده محترم شهرستان و مهندس عادلی مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل  راه و شهرسازی گیلان  در محل اجرای پروژه و در خواست مردم و نمایندگان شورای اسلامی و دهیار منطقه ، مسئله آسفالت راه روستایی تالش محله با بیش از ۱۰۰ خانوار و به طول ۱۸۰۰ متر در در دستورطرح  آسفالت قرار گرفت.

این مسئول هم چنین از اتمام طرح تعریض و احداث  پل جاده سر کیسم  با اعتباری بالغ بر   ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال خبر داد و افزود :  عملیات اجرایی این پل که با عدم تعهدات پیمانکار اولیه در ساخت آن همراه بود با تلاش های اداره کل و تغییر پیمانکار سرعت بیشتری گرفت و کار  اجرایی آن در حال اتمام رسیده است .

عزمی  هم چنین از افتتاح این پروژه طی چند هفته آینده با نصب نرده های دو طرف پل و برداشتن نرده میانی خبر داد و اظهار کرد : اداره راه و شهرسازی آستانه اشرفیه در اجرای سیاست های دولت برنامه های متعددی را در سال ۹۷ در بخش زیر ساخت ها دارد که از آن جمله می توان به پروژه های پل و آسفالت راه روستایی اشاره کرد که می تواند گامی در توسعه شهرستان باشد.

رئیس راه و شهرسازی هم چنین از اتمام عملیان اجرایی پل خشکاروندان  خبر داد که در اجرای آن ۱۶۰ میلیون تومان از اعتبارات استانی هزینه شده است .

وی از احداث چهار دهنه پل در روستاهای جوپشت ، لفوت بالا و پائین و ماشک سپهداری با اعتباری بالغ بر ۷۰۰میلیون  تومان گفت: علاوه بر این پروژه ها  ، عملیات آسفالت خیابان سردار شفیعی به سمت روستای سالستان و امشل به طول یک کیلومتر و با اعتبار بالغ بر ۱۸۰ میلیون تومان در دستور کار این اداره در سال جاری است که از اعتبارات استانی  هزینه خواهد شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است