یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
22 مارس 2021 ، ساعت 23:56 100 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :65138

آغاز فصل دو پرسمان ۱۴۰۰/ فصل جدید پرسمان ۱۴۰۰ در فصل جدید سال از راه رسید

فصل جدید پرسمان ۱۴۰۰ در فصل جدید سال از راه رسید
سرویس انتخابات جلال شرق ،پس از استقبال خوب مخاطبان و بازتابهای زیادی که فصل اول ویژه برنامه پرسمان ۱۴۰۰ داشت سه پایگاه خبری رسمی آستان خبر، جلال شرق و شلتوک برآن شدند تا فصل دو این برنامه ها را تولید کنند.
پخش قسمت های مختلف برنامه پرسمان ۱۴۰۰ در فصل دوم در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هرهفته و از طریق پیج های رسمی، کانال های تلگرامی و وبسایت های این سه پایگاه خواهد بود آرشیو برنامه های پخش شده در پیج پرسمان ۱۴۰۰ و صفحه آپارات در دسترس قرار خواهد گرفت.
سازندگان پرسمان ۱۴۰۰ با دعوت از فعالان سیاسی و اجتماعی آستانه اشرفیه و برخی چهره های نامی این شهرستان در حوزه های مختلف اجتماعی همچون فرمانداران، نمایندگان مجلس و ائمه جمعه ادوار و گفتگوهایی رو در رو با آنها برخی از چالش های این شهرستان را بررسی می کنند.
فصل جدید این برنامه تلاش می کند در تعامل با مخاطبان، انتخاب میهمانان و سوالاتی که باید پرسیده شود را تعیین کنند و و انتخابات ۱۴۰۰را به عنوان یکی از موضوعات ثابت خود در نظر گرفته است.
فصل اول برنامه پرسمان ۱۴۰۰ در ۱۳ قسمت در بهمن ماه ۱۳۹۹ از پیج های سه پایگاه خبری آستان خبر، جلال شرق و شلتوک پخش شد و به گفتگو با تعدادی از فعالان سیاسی اجتماعی اختصاص داشت.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است