دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۳:۴۲ 1,352 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45343
فرماندار آستانه اشرفیه :

آمادگی در برابر تهدیدات زیستی یک اصل پدافندی است/تخریب جنگل ها و کمبود آب به تدریج ما را در خودش غرق می کند

فرماندار آستانه اشرفیه در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه  پدافند غیر عامل در بخش ریست محیطی و کشاورزی و صنفی  آستانه اشرفیه گفت:  آمادگی در برابر تهدیدات زیستی  یک اصل مهم پدافند غیر عامل  است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه دولت های به معنای عام به دنبال حفظ منافع عمومی  از محل محیط زیست هستنداظهار کرد : در قرن حاضر به تدریج نقش تصدی گری دولت ها کاهش پیدا می کندو به تدریج جامعه مدنی ، فناوری و علوم دیگر  قدرت بیشتری در عرصه جهانی  پیدا کرده اند.

وی با بیان اینکه در گذشته موضوعاتی نظیر محیط زیست و حفظ آن به عنوان یک موضوع سمبلیک و تفننی نگاه می شد افزود : بخش خصوصی علی القاعده به دنبال منافع  شخصی خودش است و به مسایل زیست محیطی توجه ندارد  ولی دولت ها به معنای عام  باید به دنبال منافع عمومی از محل محیط زیست باشد.

نماینده عالی دولت با تاکید بر این نکته که آلودگی ، تخریب جنگل ها و کمبود آب  به تدریج ما را در خودش غرق می کند تصرح کرد : وظیفه دولت ها حفظ منافع بلند مدت نسل های حاضر و نسل های آتی است.

حیدری با اشاره به رشد فناوری در گذشته به صورت نقطه به نقطه  خاطر نشان کرد : در عالم علم تحولاتی رخ می دهد که از تخیل ما جلوتر است و بعدا باید فهمید که چه اتفاقی افتاده است.

وی ادامه داد: امروز در آستانه تحولی دیگر  از اهمیت فناوری هستیم  که از کشف های مهم ملی  هم مهمتر است و آن هوشمند شدن همه چیز است

فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه در زمینه کشاورزی ، آمادگی در برابر تهدیدات زیستی  یک اصل است گفت: کم کردن راندمان تولید و ضربه زدن به بخش تولید  و توزیع در بخش کشاورزی  از اهداف دشمن است  که باید آمادگی  لازم  را داشته باشیم

این جلسه که با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد  از ۱۰ نفر فعالان عرصه  پدافند غیر عامل  در بخش زیست محیطی ، کشاورزی و صنفی  تجلیل شد.

عکس : پارسا ذرعی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است