یکشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۹:۵۹ 1,579 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45472

آیا طرح استیضاح شهردار بندر کیاشهر فردا کلید می خورد؟ /فرصت ۲۴ ساعته به شهرداربندر کیاشهر برای ارائه مستندات به شورا

در جلسه غیر علنی شورای شهر بندر کیاشهر  که عصر امروز با حضور شهردار بندر کیاشهر در محل این شورا برگزارشد  شهردار  به ۲۵ سوال طرح شده  به صورت مکتوب و شفاهی پاسخ داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این نشست که به ریاست قهرمانی   رئیس شورای شهر  برگزارشد  موارد ۲۵ گانه سوالات توسط حاتم پورباقری  به صورت مجزا مطرح و پاسخ های مکتوب  که از سوی شهردار در اختیار محمد شاخصی قرار گرفته بود برای اعضا قرائت می شد.

در ادامه  میثم سلسه  درباره سوالات مطرح شده  بار دیگر به تفکیک برای رفع ابهام سوالات را به طور مجزا بازخوانی و پاسخ های شفاهی را شهردار بندر کیاشهر ارائه داد.

مهمترین سوالات طرح شده  بیشتر حول محور اقدامات شهرداری  در عقد قراردادها، خرید و فروش املاک شهرداری جهت واگذاری به بدهکاری های پیمانکاران برای پرداخت مطالبات  آنان از طرق مزایده ، عدم شفافیت مالی  در بخش در آمد و هزینه وارزش افزوده ، عدم  ارائه بیلان مالی ، عدم ارسال آمار درباره میزان دریافتی کمیسیون ماده ۱۰۰ ، دلیل تفکیک اراضی فاقد سند  و مالکیت  از سوی شهرداری  ، عدم پاسخ  به شورا در باره میزان بدهکاری به تامین اجتماعی ، نحوه تفاهم با مخابرات درباره فیبر نوری ،   طرح جامع و پسماند و تفکیک زباله ، عدم سکونت شهردار در بندر کیاشهر و…. بوده است

در پایان  این جلسه غیر علنی   ، اعضای شورا  بخشی ازپاسخ به  سوالات  مطروحه از سوی شهردار  را موجه و مقرر کردند  که شهردار بندر کیاشهر تا پایان ساعت اداری  فردا  با ارائه مستندات  مورد درخواست اعضای  شورا   نسبت به رفع ابهام های موجود  اقدام کند.

به گزارش جلال شرق ، جلسه فوق العاده شورای شهر بندر کیاشهر  فردا عصر ساعت ۱۶ تشکیل جلسه خواهد داد  تا به قانع شدن یا دانستن یا طرح استیضاح شهردار بندر کیاشهر تصمیم گیری کند.

پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  سوالات و پاسخ های ارائه شده  مکتوب  در این جلسه  را برای تنویر افکار عمومی و شهروندان  بر روی خروجی قرار داده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است