شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
20 سپتامبر 2020 ، ساعت 15:07 300 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :62997

آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد

در نشست شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان پیش از ظهر امروز با حضور استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استانداری برگزارشد حمید رضایی لاکسار به عنوان فرماندار آستانه تشرفیه معرفی شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،در این آیین تودیع و معارفه ، ابتدا حجت الاسلام طیبی درباره محبوبیت انسان در قالب مدیریت و شکوفا شدن انسان از دیدگاه اسلام با نقل از روایات اسلامی  مطالبی را بیان کرد.
امام جمعه آستانه اشرفیه  با بیان اینکه نیل به مدیریت و محبوبیت   تحت سیطره قراردادن یک منطقه یا یک کشور نیست گفت: مدیریت و محبوبیت از دیدگاه دین ، تسخیر دل انسان ها است که ماندگار و جاویدان خواهد ماند.
وی ضمن تقدیر از رحیم حیدری فرماندار اسبق آستانه که آیین تودیع برای ایشان فراهم نشد از تلاش های محمودی فرماندار سابق آستانه تقدیر و تشکر کرد.


یونس محمودی ضمن یاد و خاطره شهدای ۸سال دفاع مقدس و امداد طلبیدن از سردار شهید خوش سیرت و علمای شهرستان از جمله آیت الله امینیان ، آیت الله وحید ، آیت الله دکتر ضیایی و شیخ محمود عسکری گفت:  تعامل و تشریک مساعی در راستای تبیین سیاست های ابلاغی حاکمیت در دولت تدبیر و امید ، حلقه حاکمیت در شهرستان بوده است  که بسباری از پروژه های  شهرستان بر اساس سیاست های دولت به مرحله اجرا در آمده است.

محمودی ضمن بیان گزارشی از ظرفیت ها و پروژه های ملی در شهرستان ، از امامان جمعه  آستانه و کیاشهر ، دادستان و رییس دادگستری و همکاری اعضای شورای تامین و مسوولان شهرستان تقدیر و تشکر کرد
استاندار گیلان ضمن یاد و خاطره ایثارگران دوران دفاع مقدس ، که در جنگی نابرابر ،ارزش های انقلاب را حفظ کردند گفت: پیوسته در طول تاریخ انقلاب اسلامی،  فصل مشترکی از دشمنی استکبار با نظام مردم سالار دینی  مشاهده می کنیم که تا کنون نیز ادامه داشته است .


ارسلان زارع به بیان تحریم های ظالمانه دشمن و تشدید آن به ویژه در دوران کرونالیه ایران  پرداخت و افزود:ظلم جابرانه دشمن تا حدی است که درانتقال دارو نیز شقاوت خودرا نشان می دهد .
وی به  فداکاری های ماندگار مردم بویژه کادر درمان اشاره کرد و اظهار کرد:همان طوری که در دوران دفاع مقدس وفاق وهمدلی وجود داشت در این دوران توسط گروه های جهادی مردم و کادر درمان و کمک های مومنانه اتفاق افتاد و این اتحاد وهمدلی  بار دیگر ، خود را نشان داد
نماینده عالی دولت در استان ،با توجه به ظرفیت های شهرستان آستانه در منابع انسانی و فعالیت های ارزشمند علم و ادب برای بالندگی گیلان و ایران گفت:یقین دارم با اجرای برنامه های محور می توانیم شاهد شکوفایی شهرستان استانه اشرفیه باشیم .
وی با نام بردن از آثار علمی بزرگان شهرستان و ظرفیت اقتصادی شهرستان در دو بعد کشاورزی و گردشگری افزود: با این ظرفیت در شهرستان و استفاده از این دو بعد می توانیم  به نرخ تک رقمی بیکاری برسیم و در عرصه گردشگری به ویژه کیاشهر ضمن ایحاد اشتغال در شهرستان  ، زمینه های کاری  فراوان  فراهم کنیم.
زارع ،  زراعت چوب در شهرستان و تولید نهال صنوبر را منحصر به فرد در این شهرستان نام برد و درخواست کرد که در این بخش تلاش بیشتری برای حفظ منابع طبیعی با استفاده از صتعت زراعت چوب  انجام دهند


پایان بخش این مراسم رضایی فرماندار جدید شهرستان بود که ضمن تقدیر از حاضران ازحضور خود برای خدمت به مردم ازحسن اعتماد وزیر کشور و استاندار تقدیر کرد.
رضایی اظهار امیدواری کرد با استفاده از تجربه های ۲۵ ساله خود در وزارت کشور ،خدمت گذاری برای مردم شهرستان آستانه اشرفیه باشد

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است