دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 آوریل 2018 ، ساعت 06:34 415 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39827
رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه اشرفیه اعلام کرد ؛

اتوبوس جوان جهت ارائه خدمات مشاوره ای و تست گیری در هفته جوان راه اندازی می شود

 

رئیس اداره ورزش و جوانان  آستانه اشرفیه  از راه اندازی اتوبوس جوان  جهت ارائه خدمات مشاوره ای و تست گیری در هفته جوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، علیزاده هدف از راه اندازی این اتوبوس را  جهت ارائه خدمات مشاوره ازدواج ، ، مشاوره بهداشتی ، تست گیری بیماری های عفونی با مشارکت مرکز بهداشت و با استفاده از ظرفیت های ورزشی شهرستان  نام برد.

وی به برگزاری جشنواره نشاط و امید و دیدار با مفاخران و بزرگان شهر   اشاره کرد و اظهار کرد : برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در محورهای اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، فضای مجازی  ، دیدار جوانان با  امام جمعه و فرماندار شهرستان  از دیگر برنامه های هفته جوان برشمرد.

علیزاده  از برگزاری همایش ها و برنامه های متنوع در هفته جوان در این شهرستان خبرداد. و افزود :  نامگذاری یک خیابان یا پارک  در شهر آستانه اشرفیه  به نام جوان با هماهنگی شهرداری جهت هویت بخشی به جوان  از برنامه اداره ورزش و جوانان  است.

رئیس اداره ورزش و جوانان  آستانه اشرفیه   برگزاری جلسات مشاوره تحصیلی ، شغلی ، خانواده به صورت رایگان ، برگزارسی کارگاه های آموزشی با موضوعات کار آفرینی ، محیط زیست ، ازدواج و .. از دیگر برنامه های هفته جوان نام برد.

علیزاده به رونمایی و افتتاح بعضی از پروژه های مرتبط با جوان در این هفته پرداخت و ادامه داد : ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه ورزشی به جوانان ، برگزاری همایش های کوه پیمایی ، پیاده روی دوچرخه سواری  از دیگر برنامه هایی است که در صدد اجرای آن در هفته جوان هستیم .

برگزاری مسابقات تنیس روی میز نوجوانان و جوانان  ، مسابقات چند جانبه والیبال خواهران و براداران ، برگزاری مسابقات  دوستانه فوتبال و برگزاری مسابقات دوچرخه سواری استانی  از پارک ساحلی تا پارک ملی بوجاق به مسافت ۲۰ کیلومتر   از برنامه های ورزشی  است که طی روزهای آینده در آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر  برگزار می شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است