دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۲:۱۹ 1,732 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37805

اجرای طرح «مطلوب‌سازی برنج» با حضور ۶ هزار کشاورز گیلانی

رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی گیلان از اجرای طرح «مطلوب‌سازی برنج» در استان خبر داد و گفت: این طرح با حضور ۳۰۰ مهندس کشاورزی بسیجی در ۳۰۰ روستای استان و با همکاری ۶ هزار کشاورز اجرا می‌شود.

به گزارش جلال شرق ، منطقه گیلان،با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد:اقتصاد مقاومتی به معنای حمایت از تولید ملی،استفاده حداکثری از زمان،تکیه بر مردم و حرکت براساس برنامه است.

وی با بیان اینکه براساس فرمایش مقام معظم رهبری مسئله کشاورزی در راس امور است،گفت:تولید اصولی برنج در گیلان باعث خودکفا شدن کشور در این زمینه است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی گیلان از اجرای طرح «مطلوب‌سازی برنج» در استان خبر داد و گفت:این طرح با حضور ۳۰۰ مهندس کشاورزی بسیجی در ۳۰۰ روستای استان و با همکاری ۶ هزار کشاورز اجرا می‌شود.

ملک علیپور با بیان پیش بینی افزایش میزان تولید برنج استان از اجرای طرح «مطلوب‌سازی برنج» گفت:اجرای این طرح گامی در حوزه اقتصاد مقاومتی است که سبب رفع کمبود برنج در کشور می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه مراحل آموزشی این طرح تا اسفند امسال به پایان خواهد رسید،افزود: طرح «مطلوب‌سازی برنج» با آغاز سال زراعی جدید در استان گیلان اجرا می‌شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است