یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
19 نوامبر 2020 ، ساعت 19:08 99 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63719

اجرای ۲۵۰ برنامه   به مناسبت هفته بسیج  در آستانه اشرفیه / توزیع ۷۰۰ بسته کمک معیشتی

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان   با بیان اینکه ۲۵۰  برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان  اجرا می‌شود گفت: توزیع ۷۰۰ بسته کمک معیشتی  و افتتاح ۴مسکن محرومین در راستای محرومیت زدایی از برنامه های شاخص هفته بسیج در این شهرستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سرهنگ نیک فطرت   با  بیان اینکه ۹۵ درصد برنامه های ما پایگاه محوری است اظهارکرد :   بر اساس سیاست سپاه باید هر پایگاه به صورت راهبردی عمل کند و تمام مشکلات حوزه سرزمینی  خود را که دارای نقشه جعرافیایی تعیین شده است مدیریت کند  و برنامه های خود را اجرا کند.

وی به اجرای ۲۵۰ برنامه در سطح ۱۳۱ پایگاه شهرستان و با ۵۰ برنامه شاخص  اشاره کرد و افزود: برنامه های  هفته بسیج شهرستان  در ۴محور اصلی محرومیت  زدایی، خدمات اجتماعی،امنیت محله و بصیرت افزایی  برگزار خواهد شد

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان  با اظهار به اینکه از ابتدای سال تا کنون  ۱۰هزار و ۶۵۲ بسته مواسات  مو منانه به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان    توزیع شده است افزود:در ۵ روز از هفته بسیج ۷۰۰ بسته معیشتی  به ارزش هر بسته ۲۵۰هزارتومان در ۵ حوزه  روستایی و شهری به نیت شهدای شهرستان ، بخش،دهستان و روستا  توزیع خواهد شد.

سرهنگ نیک فطرت  در راستای خدمات رسانی و محرومیت زدایی نیز به افتتاح ۴ واحد مسکن محرومین اشاره کرد و گفت : از ۳۳ سهمیه مسکن محرومین  با واگذاری ۴ واحد در هفته بسیج  به ۱۶ واحد تحویلی خواهیم رسید  که ان شاالله مابقی  آن  تا پایان سال انجام خواهد شد .

وی هم چنین  به تجهیز وسایل ورزشی برای پایگاه های مقاومت جهت  ارتقای سطح سلامت  و ترغیب جوانان  به ورزش  اشاره کرد و گفت:  ۳۰  میز پینگ پنگ ، فوتبال دستی  و تنیس  با کمک اداره ورزش جوانان شهرستان  فراهم شده است که در اختیار پایگاه ها قر ار خواهد گرفت.

فرمانده سپاه شهرستان  با بیان اینکه شرایط کرونایی است و هرگونه تجمع خطرناک می باشدگفت :  در نظر داریم که جلسه آنلاین با استفاده از برنامه شاد با مدیران،فرهنگیان  این شهرستان داشته باشیم.

یادواره شهدا، دیدار با پرسنل  و کارکنان خدمات درمانی ، میز خدمت  در مسجد جامع،ویزیت رایگان ،مشاوره حقوقی ،نشست های روشنگری ،تحکیم خانواده ،فضای مجازی ،آموزش سبک زندگی  ،کارگاه سوادرسانه ای و تجلیل از بسیجیان نمونه  ورزمندگان  و .. از دیگربرنامه ها ی هفته بسیج در این شهرستان است .

گزارشگر : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است