یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
16 ژوئن 2016 ، ساعت 19:35 1,554 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16346

اجرای ۴۳عملیات مشترک گشت دریایی و رودخانه ای در آستانه اشرفیه

رئیس اداره شیلات آستانه اشرفیه از اجرای ۴۳عملیات مشترک گشت دریایی طی فصل تخم ریزی ماهیان استخوانی در سواحل دریایی و رودخانه ای این شهرستان خبر داد.
” حمیدرضا سلیمانی ” در گفتگو با  جلال شرق با بیان اینکه در طول اجرای این عملیاتهای مشترک ، یکهزار و ۸۳۸ نفر ساعت گشت دریائی انجام شده است افزود: همچنین در این خصوص ۳ هزار و ۸۵۶ نفر ساعت گشت ساحلی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت نقش این عملیاتها در حفظ ذخائر دریائی و جلوگیری از هرگونه صید غیر مجاز گفت: در این عملیاتها نیز ۱۵ هزار و ۵۵۵ رشته دام ماهیان استخوانی ، یکهزار و ۲۵۳ رشته دام ماهیان غضروفی ، چهار فروند قایق موتوری و پاروئی ، ۹ دستگاه پره صیادی ، دو دستگاه لاکش ، ۸۹۳ شاخه انواع لنگر صیادی ، ۲۱ حلقه لاستیک صیادی ، ۵۰ هزار و ۱۶۱ عدد گرف صیادی ، ۱۸۴ کیلوگرم سرب ، ۲۴۷ هزار و ۸۰۵ متر طناب و…از صیادان غیر مجاز کشف و توقیف شده است.
وی تعداد کومه های غیر قانونی جمع آوری شده در این طرحها را ۶۷ باب عنوان کرد و افزود: در این گشتهای مشترک تعداد ۲۵۹ قطعه از انواع ماهیان استخوانی کشف و ۳۴۲ قطعه از ماهیان نیز رها سازی شده اند.
” سلیمانی ” در ادامه با بیان اینکه تعداد ۱۲ نفر از متخلفین صیدهای غیر مجاز در این طرحها شناسایی شده اند یادآور شد: این متخلفین با تشکیل ۴ پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شده اند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است