پنج شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 آگوست 2016 ، ساعت 13:03 2,044 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20032
مدیر توسعه و ساخت راه اداره کل راه و شهرسازی:

ادامه عملیات بزرگراه آستانه به کیاشهر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

مدیر توسعه و ساخت راه اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان در مراسم بهره‌برداری از باند پایانی بزرگراه آستانه‌اشرفیه به بندر کیاشهر گفت: برای ادامه عملیات بزرگراه آستانه به کیاشهر مبلغ ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

به گزارش جلال شرق، محمدرضا نازک‌کار به پروژه‌های هفته دولت در مجموعه اداره راه و شهرسازی شهرستان آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و اظهار کرد: با بهره‌برداری از ۷ پروژه، اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی بابیان اینکه یک پروژه مربوط به مسکن مهر و ۶ پروژه مربوط به بخش راه را با ۱۳ کیلومتر برنامه‌ریزی کرده بودیم افزود: پروژه‌ای که الآن در آن مستقر هستیم به نمایندگی از مجموعه پروژه‌های راه، بزرگراه آستانه به کیاشهر است به طول ۵/۱۵ کیلومتر که در دو فاز با دو قرارداد وبا اعتبارات محدودی که داشتیم اجرا شد.

IMG_0905

نازک‌کار به اعتبارات هزینه شده درباره بزرگراه بندر کیاشهر به آستانه اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون بالغ‌بر ۲۵ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است و اعتباری که برای اتمام پروژه نیاز است ۲۰ میلیارد تومان است که پیمانکار تاکنون مبلغ ۷ میلیارد تومان مطالبه پیوسته از دولت دارد.

وی هزینه‌های موردنیاز را برای ادامه عملیات باقی‌مانده عنوان کرد که شامل یک‌لایه روکش آسفالت، جداکننده وسط و عملیات سیستم روشنایی است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز ضمن ادای احترام به شهدای دولت و شهدای راه و مسکن و شهرسازی گفت: باید قدردان اداره کل راه و مسکن و شهرسازی باشیم که با توجه به شرایط اقتصادی امروز و با توجه به تحریم‌ها و تدبیر دولت امید و هدایت‌های رهبری برای عبور از این مرحله احتیاج به زمان‌داریم که انشا الله مشکلت برطرف خواهد شد.

رحیم حیدری بابیان اینکه با توجه به کمبود اعتبارات موجود کارهای بزرگی انجام شد تا مردم از پروژه‌ها استفاده می‌کنند افزود: انتظار آن است که شاخص‌های توسعه ما به‌جایی برسد که به‌اندازه بزرگی مردم ما باشد زیرا مردم ما در شرایط سخت پای نظام بوده و ماندند.

IMG_0913

وی به فضای بسیار خوب در بین مسئولین شهرستان اعم از نماینده، دولت و امام‌جمعه اشاره کرد و یادآور شد: فضای کار برای پیشرفت وجود دارد و انتظار داریم اداره کل راه و شهرسازی آزمونه خود را در تمام امور اجرایی و عمرانی خود آستانه‌اشرفیه قرار دهد تا یک شهرستان نمونه از حیث عملکردی برای آن اداره کل باشیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است