پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
16 مارس 2018 ، ساعت 08:53 1,900 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :38864
رئیس شعبه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه اعلام کرد :

ارائه خدمات صدور و تعویض دفترچه های درمانی در ایام تعطیلات نوروز

رئیس شعبه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه از ارائه خدمات صدور و تعویض دفترچه های درمانی در ایام تعطیلات نوروز  در این شعبه خبرداد.

به گزارش جلال شرق،  صادق پردل بابیان این خبر گفت: به منظور رفاه حال بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در  ایام تعطیلات نوروزی  جهت صدور و تعویض دفترچه های درمانی  ، شعبه  تامین اجتماعی با کشیک روزانه  همکاران اداری  به ارائه خدمات  به متقاضیان تامین اجتماعی خواهند پرداخت

وی ساعت کار اداری در ایام تعطیلات نوروزی تا ۱۴ فروردین از ساعت ۹صبح تا ۱۴ عصر نام برد و افزود : متقاضیان تامین اجتماعی و مستمر ی بگیران  می تواننند در صورت نیاز با شماره   تلفن این واحد ۴۲۱۳۱۱۶۲ تماس برقرار کنند.

پردل درباره بهره گیری از  درمانگاه و ساختمان اداری تامین اجتماعی این شهرستان گفت:  این ساختمان  در ۴ طبقه و به ابعاد ۴۵۰۰متر مربع  ساخته می شود که  دو طبقه  آن  درمانی و دوطبقه دیگر آن ،  اداری است.

وی ادامه داد: قرارداد اولیه  که از سوی تامین اجتماعی با شرکت آبرود شمال بسته شده است در حدود ۱۲/۵ میلیارد تومان است  و باورداریم با توجه به تورم  موجود ،  ۲۵ درصد تعدیل شامل حال این پروژه  نیز بشود.

رئیس شعبه تامین اجتماعی  روند اجرای و پیشرفت پروژه را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: این پروژه در یک طرح دوساله تعریف شده است و پیش بینی می کنیم که با تلاش های پیمانکار زودتر از موعد این پروژه را مورد بهره برداری قرار دهیم.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است