یکشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۵:۳۹ 829 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48014
فرماندار شهرستان لاهیجان ،

ارتباط فرمانداری لاهیجان با خبرنگاران ، ارتباط تبلیغاتی و سیاسی نیست

فرماندار شهرستان لاهیجان در یک نشست خبری با اصحاب جراید و پایگاه های خبری  گفت: ارتباط فرمانداری لاهیجان با خبرنگاران ، یک ارتباط تبلیغاتی و سیاسی نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سید اسماعیل میر غضنفری در آغاز این نشست ضمن اظهار خرسندی ازنشست و  ارتباط با رسانه ها شهرستان و استان اظهار کرد : آن چه که انتظار من از ازرسانه ها است در نظر گرفتن خدا ست که باعث می شود باید ها و نبایدهای خبری را لحاظ کنیم .

وی پایه و مبنای افکار مدیران و متولیان امور را صحت و درستی  اندیشه آنان بیان کردو افزود : این مبنا  و اصول کار تا زمانی که خلاف آن برای همگان آشکار و مشخص شود باید رعایت شود.

میرغضنفری  با بیان اینکه شاید در مسیری نظرات ما متفاوت باشد  اما پذیرای انتقادات سازنده همراه با پیشسنهادها هستم افزود : در نقدها و پیشنهادها باید محدودیت ها و معذوریت ها مسئولین شهرستان را پذیرا باشید و اگر نقصی در کار ما دیدید آن را  بیان کنید

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان  با اشاره به آغاز دهه پنجم انقلاب  گفت: باید بهانه گیری ها را کنار گذاشت و از پختگی  چهل سالگی انقلاب  در جهت منافع مردم استفاده کرد .

وی ضمن توصیه به رعایت صداقت در خبرنویسی خاطر نشان کرد : گاهی با قلم  یک خبرنگار در یک پاراگراف می توان یک شهرستان را به هم زد و گاهی نیز شهرستانی را به آرامش رساند  اگر در کلام های ما اشتباهی است باید آن را چون پزشک ماهر ،جراحی کرد  و با حساسیت در انتقال کلمات همت گماشت.

فرماندار لاهیجان با تصریح این سخن که همه شما خبرنگاران و مردم شهرستان مشاوران من هستید و من بر اساس تجربیات اداری خود تصمیم می گیرم  افزود : انتظار آن نیست که همه شما موافق یا منتقد سیاست های دولت باشید ولی باید در پیشبرد امور شهرستان و مردم  به همدیگر کمک کنیم  .

وی تاکید کرد : زبان تکریم خیلی می تواند موثر باشد و تا زمانی که می توانیم گفت و گو کنیم خیلی بهتر خواهد بود زیرا ما برای گفتمان آمدیم و از گفت وگوهای سازنده که به اصلاح امور کمک می کند، استقبال خواهم کرد.

میر غضنفری در ادامه گفت: اگر مجموعه اداری و رسانه ها در کنار ما نباشید خیلی از کارهای ما لنگ خواهد بود و باور داریم که عمر خدمت رسانی ، عمر خبر رسانی و مسئولیت کوتاه است ولی عمر مهربانی پایدار است پس نسبت به همدیگر ، نگاه مهربانی داشته باشیم.

فرماندار لاهیجان درخصوص حمایت از سرمایه گذاری در لاهیجان گفت: من از سرمایه گذاری که دارای آوردذه باشد و ایجاد اشتغال کند از صفر تا صد پای کار هستم

در این نشست صمیمانه خبری ، اصحاب رسانه  به طرح سوالات خود درباره چای ، گردشگری ، سرمایه گذاری  ، فضای مجازی و… مطرح و فرماندار لاهیجان به طور کوتاه به بیان بعضی از مسائل حوزه های مطرح شده پاسخ داد.

در این نشست خبری از آقای یگانه که در سمت روابط عمومی فرمانداری لاهیجان فعالیت داشت و به بازنشستگی نایل آمد با اهدای لوح از وی تقدیر شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است