یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
6 سپتامبر 2021 ، ساعت 18:59 82 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :66900

 از تعاونی داران نمونه شهرستان آستانه اشرفیه تجلیل شد

در نشستی که با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد از تعاونی داران برتر این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه  ،   تعاونی  را یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور در بخش تولید و اشتغال  نام برد و اظهارکرد: از دیرباز بحث مشارکت و استفاده از نیروهای مردمی  اهمیت ویژه ای داشت و تعاونی ها ،  بستر مناسبی  برای تقویت حس همدلی و مشارکت جمعی و تحقق اهداف اقتصادی؛  تولید و اشتغال است .

حمید رضائی لاکسار با اظهار به اینکه تعاونی ها  تولید و اشتغال را سرلوحه فعالیت‌ها و اقدامات خود قرار دهند ، گفت :  تعاونی ها در راستای خدمات دهی ، مهم‌ترین رسالتشان کمک به بحث تولید و اشتغال ،تامین نیازهایی مردم ،افزایش سرانه، و خودکفایی ملی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان هفته تعاون را فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات تعاون داران دانست و خاطرنشان کرد: ضمن ارزش‌گذاری به اهداف  تعاون که تولید و اشتغال است هفته تعاون ، فرصتی است که  مسائل و مشکلات تعاون دارن بیان شود تا ضمن بررسی نسبت به رفع آن توسط مسئولین اقدام شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ضمن تبریک  هفته تعاون به تعاون داران شهرستان ،  به شعار بین المللی دنیا  «با هم بسازیم » اشاره کرد و  گفت:  تعاون داران شهرستان برای پیشبرد اهداف تعاونی  هرگونه  مسائل و  مشکلات را با اداره کار شهرستان  و حتی استان درمیان بگذارند  تا نسبت به رفع هرچه سریعتر آن اقدام شود .

عباس علیزاده   همچنین به درخواست جمعی از تعاون داران مبنی بر مجوز و پروانه فعالیت، خدمات بانک توسعه تعاون  و…. مباحثی را مطرح کرد و از فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه خواستار پی گیری نام گذاری  یکی میادین و یا بلوار  شهر  به نام تعاون  به پاس زحمات تعاون داران شهرستان شد .

در پایان این نشست از۱۱ تعاونی داران برتر شهرستان  با اهدای لوحی تجلیل بعمل آمد .

به گزارش خبرنگار جلال شرق ،  شهرستان آستانه اشرفیه دارای ۱۲۶   تعاونی فعال در حوزه صنعتی ، تولیدی ،خدماتی و کشاورزی  دارد که در این تعاونی ها بیش از ۱۲۰۰ نفر اشتغال  دارد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است