یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۹ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۴۷ 1,244 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46908
درسالروز اولین پهلوان شهید کشتی ایران ،

از سردیس شهید محمود آتش پوش در آستانه اشرفیه رونمایی شد

در سالروز اولین شهید پهلوان کشتی ایران در دوران دفاع مقدس ، شهید محمود آتش پوش از سردیس این قهرمان شهید  در بوستان کشتی شهر آستانه اشرفیه  رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، فرماندار آستانه اشرفیه در این آئین ، تکریم و یادوآوری از افراد خدمتگذار در جامعه به ویژه شهید آتش پوش را بسیار ارزشمند برشمرد  که جان پاکش را در راه حریم و امنیت یک کشور و ملت ایثار کرد.

رحیم حیدری افزود: کاری که حامیان ورزش و حافظان حریم شهادت در این شهرستان انجام دادند کار بسیار ارزشمندی است و امیدواریم نوجوانان و جوانان با الگو گرفتن از این شهید خصلت های پهلوانی را  بیاموزند.

رضا تیغ نورد رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی  شهر نیزگفت: امیدواریم  با رونمایی از سردیس شهید آتش پوش ، نوید بخش پیام برای نوجوانان و جوانان این شهر باشیم  که در راه شهیدان گام بردارند.

امام جمعه آستانه اشرفیه نیز  رونمایی از سردیس شهید آتش پوش را یک کار بسیار جالب  و ارزشمند  از سوی شورای اسلامی شهر و شهردار  بیان کرد که  دارای پیام های زیادی است.

حجت الاسلام احمد طیبی افزود: شهید آتش پوش که  در حیطه ورزش فعالیت کرده و به شهادت نایل آمده می تواند بهترین الگو  برای ورزشکاران  به ویژه جوانان و نوجوانان باشد.

وی در ادامه گفت:  ارزش ها به هر میزان ، بیشتر  تقویت شود می تواند نوید بخش برای جامعه باشد و راه روشنی برای آینده رقم بزند.

گفتنی است در آئین رونمایی از سردیس شهید آتش پوش ، جمعی کثیری از کشتی گیران و ورزشکاران و خواهر شهید آتش پوش  نیز حضور داشت.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است