دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۱:۴۵ 346 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :28110

از مجاز تا واقعیت ⁉️گوشه‌ای از بیان نانوشته‌های کانال های انتخاباتی

⭕️⭕️از مجاز تا واقعیت
⁉️گوشه‌ای از بیان نانوشته‌های کانال های انتخاباتی
آنچه امروز در فضاهای مجازی و گروه‌ها و سوپر گروه‌ها و ابر گروه‌ها دیده می‌شود ضمن اینکه بر اساس نص صریح قانون انتخابات نوعی تخلف انتخاباتی است اما جای تأمل در نوع تبلیغات داوطلبانی دارد که می‌خواهند با مصوبات قانونمند خود به‌عنوان ناظر بر امور اجرایی مدیریت شهرداری برنامه‌نویسی کنند.
اگر از نوع تیپ خودشیفتگی آقایان در گروه‌هایشان و از نحوه عکس گذاری پیوسته که گاهی به شیوه‌های عاشقانه بگذریم و یا اینکه در اهداف برنامه‌های آنان که تاکنون بر روی خروجی کانال‌ها قراردادند توجه شود کلی‌گویی مصداق بیشترین آنان بوده است و افسوس از بیان طرح ایده‌ی نو ! هرچند گاهی عدم مدیریت در کانال‌های متعلق به اسم آنان به‌جایی می‌رسد که تیترها و عکس‌های خارج از شئون اجتماعی و اخلاقی منتشر می‌شود و کسانی که از دوردستی بر آتش دارند می‌دانند که صلاح کار کجا و صلاح این شهر خراب با این عاشقان خدمت کجا؟
اما واضح است که در هیاهوی تبلیغات ریاست جمهوری گاهی حوزه عملکردهای اعضای شورای فعلی نیز گم‌شده است و هنوز بسیاری از واقعیات حوزه عملکردی شهرداری و عدم نظارت شورا و یا ذی‌نفع بودن آنان باعث مسکوت ماندن دخل‌وخرج‌های شهرداری گردیده است.
اگر به سخنان یکی از اعضای شورا که بدهی آن را فقط بیش از ۴ میلیارد تومان نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که آنچه از شورای چهارم به میراث شورای پنجم خواهد رسید بدهی بالغ‌بر میلیاردی است .
اگر شورای چهارم بسیاری از اموال شهرداری را که حداقل بیش از ۶۰ قطعه زمین به‌صورت مزایده که بعضی از این زمین‌های به اعضای نسبی و یا دوستان عضو شورا رسیده بگذریم باید به اموالی از زمین‌های بربخورم که بدون مزایده در اختیار بعضی‌ها قرارگرفته است.
هنوز شورای چهارم برگ وضعیت درآمدی و هزینه کرد را که حداقل باید هر ۶ ماه در اختیار شهروندان قرار دهد نتوانسته است ارائه دهد و با توجه به خودمحور گرایی شهردار در عرصه اجرای پروژه‌ها بسیاری از تخلفات گم و یا با ناخنک زدن در شهر این‌طور القاشده است که شورای چهارم درصدد زیباسازی شهر و اجرای و پروژه‌های عمرانی است.
هنوز میدان شهرداری آستانه‌اشرفیه با صرف هزینه‌های زیاد و بازسازی و دوباره تخریب بر زمین‌مانده است ، هنوز لچکی‌های غیر کارشناسی و دلخواه بر کوچه و پس‌کوچه‌های شهر سیطره انداخته است ، هنوز عرض پیاده‌روهای کم شده از ذهن و خاطره شهروندان برای حل ترافیک دور نشده است ، و هنوز بسیاری از اعضای شورا به دلیل اشتغال ،فرصت پاسخگویی به شهروندان را نداشته‌اند. هنوز مردم کورکا از طرح تفصیلی ارائه‌شده شورای شهر خبری ندارند که چه خوابی برای آنان دیده‌شده است و ده‌ها نکته دیگر .
آیا وقت آن نرسیده است به‌دوراز احساس و بر اساس واقعیت‌ها جلوی اجحاف حقوق شهروندان گرفته شود ؟ آیا وقت آن نرسیده است مطالبه گر حقوق خود از اعضای شورای فعلی باشیم ؟ آیا وقت آن نرسیده است که بازنگری در بهبود وضعیت موجود داشته و افرادی را برای شهر و حقوق شهروندان بگماریم تا برای خدمت باشند نه برای اشتغال و انتصاب بستگان سببی و نسبی و دوستان ! آیا آمار می‌خواهید آن‌هایی که فقط اسمشان است و حضورشان ناکجا آباد است ولی اضافه‌کاری‌های آن‌چنانی برایشان رقم می‌خورد ؟ گاهی ما چشم خود را بسته‌ام و به ظواهر کار توجه داریم که در پشت این ظواهر و پروژه‌ها چه پول‌هایی از جیب این شهروندان برای بعضی‌ها اختصاص و یا با رانت از آن خود می‌کنند.
باشد که کمی درنگ و تأمل‌کنیم

مدیر مسئول جلال شرق

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. محمد :

    اکثریت همین شورای از لیست ۷+۷ است که رفیقت آقای داداشی بسته بود وحالا هم با نام دیگر در صدد فریب مردم است
    پس بجای حمایت کورکورانه از ایشان بهتر است یا سکوت کنید ویا واقعیت را آن گونه که هست به مردم انتقال دهید