دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۹:۲۷ 1,743 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :28189
فرماندار آستانه‌اشرفیه :

از هرچه بداخلاقی انتخاباتی است جداً خودداری کنید / اعتماد مردم به‌نظام از هر چیز دیگر مهم‌تر است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست مشترک با داوطلبان شوراهای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر گفت:  از هرچه بداخلاقی انتخاباتی است جداً خودداری کنید

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تقدیر از شورای تأمین شهرستان که مخلصانه ، دوستانه در پیشبرد موضوعات وقت می‌گذارند اظهار کرد : از همه شما که شانه‌هایتان را بر بار نمایندگی مردم در شوراهای شهر آستانه و کیاشهر آماده کردید تقدیر و تشکر دارم .

وی خاطرنشان کرد : همه موضوعات مربوط به انتخابات دو جمله رهبری است  که یک رأی من را خانواده‌ام نمی‌داند و دوم اینکه رأی مردم حق‌الناس است

حیدری بابیان اینکه همه حیثیت خود را می‌گذاریم تا این دو موضوع محقق شود تصریح کرد:  هرچه مخل این دو موضوع باشد  ازنظر ما مطرود است زیرا اعتماد مردم به‌نظام از هر چیز دیگر مهم‌تر است.

وی با تأکید بر این نکته که  این اطمینان را داشته باشید که همه ما متصدیان در مسیر فرمایش رهبری گام برمی‌داریم ادامه داد: همه کاندیداهایی دارای برنامه هستند در کنار هر نقد یک‌راه کاری هم برای برون رفته ارائه دهند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه درخواست کرد که داوطلبان حاضر در این دوره ، برنامه‌های خود را بعد از انتخابات به منتخبین مردم بدهند و در اتاق فکر آنان برای پیشبرد شهرستان و مردم کمک کنند .

در این نشست به ترتیب سرهنگ منوچهر محبوبی فرماندهی نیروی انتظامی ، سرهنگ حسن فیضیان فرماندهی سپاه پاسداران ، رئیس اداره اطلاعات شهرستان ، علی راشد دادستان انقلاب و دادگاه‌های عمومی آستانه‌اشرفیه ، اسماعیل درویش معاون فرمانداری  پیرامون نکات امنیتی ، اطلاعاتی ، فضای مجازی ، نحوه تبلیغات و شرح وظایف داوطلبان و…. مطالبی را ارائه دادند.

گفتنی است داوطلبان حاضر در این نشست پس از معرفی خود ، پیشنهادها ،  دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود را بیان کردند.

مطلب سخنان اعضای شورای تامین پس از آماده شدن بر روی خروجی این سایت قرار می گیرد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است