چهارشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
22 می 2019 ، ساعت 08:33 813 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :50308

استعفاء یا برکناری؟؟

‍ استعفاء یا برکناری؟

سرویس یادداشت جلال شرق ،  در پایگاه های خبری ، برکناری احمدی از سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری به بهانه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفاء قلمداد شده و این در حالی است که موضوع کمی پیچیده تر از این تبلیغات زودهنگام رسانه ای است.

احمدی در سمت هایی که داشته عموما خودرا به عنوان یک عنصر اصلاح طلب و در دولت اعتدال و توسعه خودرا اعتدالی و همسو با دولت معرفی می کرد..اما شنیده ها حاکی از آن است که ایشان اخیرا برای حضور در انتخابات مجلس نشستی با مخالفان دولت داشته و ماهیت سیاسی ایشان برای استاندار مشخص و ایشان به بهانه تفکیک معاونت امور هماهنگی فعلی به دو معاونت ابلاغی عذر ایشان را خواسته است و افراد جایگزین را به وزارت کشور معرفی کرده است.
آنچه در رسانه های حامی دولت انعکاس یافته احمدی را فردی موفق و اصلاح طلب یا اعتدالی نامیده اند و رسانه های مخالف دولت اورا فردی موفق و اصول گرا..!!! اما آنچه حائز اهمیت است این است که چطور دولت و مدیر ارشد استانی تاکنون متوجه ماهیت سیاسی ایشان نشده بودند؟؟
آیا این موضوع در مورد سایر فرمانداران و مدیران استانی هم صدق می کند؟ صرف نظر از اصلاح طلب و اصولگرا و اعتدال..بودن افراد ؛چقدر خوب است ماهیت انسان به وضوح روشن و در مسئولیت هاصادق باشند. اینکه احمدی به کدام اردوگاه سیاسی تعلق دارد و حضور شان در انتخابات آتی چقدر موثر باشد مهم و حائز اهمیت نیست .. بلکه آنچه مهم است این است چطور مسئولان عالی رتبه سال هافریب خورده و ایشان را از سطح یک مدیر داخلی به معاونت مهم استانداری ارتقاء بخشیده و الان متوجه ماهیت ایشان شده اند؟؟
نیاکی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است