پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 مارس 2020 ، ساعت 07:44 120 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :59141

اعتبار نامه منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل تحویل داده شد

طی مراسمی با حضور فرماندار لاهیجان و اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس برگزار شد اعتبارنامه دکتر رسول فرخی منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس یازدهم تحویل ایشان داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، طی مراسمی با حضور فرماندار لاهیجان و اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس برگزار شد اعتبارنامه دکتر رسول فرخی منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس یازدهم تحویل ایشان داده شد.

مهندس میر غضنفری فرماندارلاهیجان در این جلسه با تاکید بر اهمیت نظم و سنخیت این موضوع با تقوای الهی گفت:نظم همواره باید سرلوحه ای کارما باشد وتحت هر شرایطی باید در مقابل عملکرد خود پاسخگو بوده و ملاک عملکرد باید مردم باشد.
وی در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر ابراز داشت: متاسفانه در ماه های اخیر شاهد شیوع یک بیماری که دنیا را دچار مشکل کرده است و در این برهه بسیاری از دوستان و عزیزان ما نیز جان خود را از دست دادند و در اینجا باید یاد کنیم از سرهنگ عزیزی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان که در طول فعالیت خود، اخلاق و وجدان کاری را ما از آن شاهد بودیم.

فرماندار شهرستان لاهیجان در ادامه به موضوع انتخابات اشاره داشت و اظهارداشت: با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مشخص شده و عدالت و امانتداری تمام تلاش خود را برای برگزاری یک انتخابات که اعتماد مردم نسبت به حاکمیت ایجاد را منجر گردد،انجام دادیم و از تمام کسانی که در این مهم زحمت کشیدند سپاسگزاری می کنیم/ابریشم پرس

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است