سه شنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
17 می 2018 ، ساعت 08:37 1,774 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40586
فرماندار آستانه اشرفیه :

اعتماد مردم را نسبت به کیفیت کالاهای شهرستان جلب کنیم.

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست ستاد قاچاق کالا و ارز شهرستان با توجه به شعار سال رهبری  گفت: تولید کنندگان باید اعتماد مردم را نسبت به کیفیت کالاهای ایرانی جلب کنند.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان برای  بهره گیری از فضایل معنوی و آرزوی بهترین مقدرات الهی برای ملت ایران اظهار کرد : یکی از دلایلی که  کشف کالاهای قاچاق در این شهرستان به حداقل ها رسیده است نشان از تلاش و حضور همه اعضای ستاد برای حفظ و ثبات بازار و حمایت از کالا های ایرانی است.

وی  افزود : ضمن حفظ حقوق شهروندی باید تلاش کنیم همه محصولات در داخل شبکه توزیع شود  و در راستای حمایت از مردم از مجموعه صنفی انتظار داریم که خارج از شبکه توزیع رسمی کالایی را  خریداری نکنند.

فرماندار استانه اشرفیه ضمن تاکید بر آموزش صنوف به ویژه صنف توزیع لوازم خانگی  بیان کرد : اعتماد مردم را به کالا های ایرانی جلب کنیم و باید تلاش کنیم محصولات شهرستان مانند برنج ، بادام و… را با کیفیت خوب به مردم عرضه کنیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : در صورت مصرف کالاهای ایرانی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق  ما می توانیم سهم بسزایی در اشتغالزایی جوانان و رونق اقتصادی شهر ، استان و کشور داشته باشیم

در این نشست فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه ضمن حمایت از کالاهای ایرانی گفت: همه ما موظف هستیم از ورود کالای قاچاق به شهرستان جلوگیری کنیم .

سرهنگ روشن قلب افزود : با گشت های تحقیقی و تخصصی  و حضور بازرسان اصناف   ما شاهد اهتمام نیروها برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق هستیم و هماهنگی های لازم نیز برای تعامل با اتحادیه صنفی  و اتاق اصناف شهرستان وجود دارد.

وی به بعضی از اقلام مکشوفه طی ماه گذشته اشاره کرد و ادامه داد: کشف ۲۶۸ قلم لوازم آرایشی ، ۲۲۲ قلم کالای لوازم خانگی ، ۱۰ دستگاه دوچرخه ، ۶۲۶عد عینک دودی ، تعداد زیاد توتون و سیگار و و ۲۴۸ عدد مقطوعات درخت و… از اقدامات  نیروی انتظامی بوده است

در ادامه هریک از اعضای ستاد  از جمله رئیس اداره صنعت ، تجارت و معدن ، رئیس اتاق اصناف ، بخشدار مرکزی و…. دیگر اعضا درباره جلوگیری از قاچاق کالا و اقدامات انجام شده مطالبی را بیان کردند.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است