سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۹:۲۵ 607 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :54415
فرماندار آستانه اشرفیه در شورای اداری  :

 اعضای شورای اداری به قوانین و قواعد احترام بگذارند

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان  از اعضای شورای اداری شهرستان درخ است کرد که به قوانین و قواعد اداری احترام بگذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تقدیر از مسئولین  ادارات و نهادها  بویژه شورای تامین شهرستان  برای ایجاد امنیت عزاداری مردم ، از فضای همدلی و تعامل گرایانه آنان در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی سپاسگزاری کرد.

وی به شرایط بسیار دشوار  اقتصادی دولت در تحریم های ظالمانه پرداخت  و گفت: با این شرایط هر یک از ما مسئولین ، سرداران یک جبهه در بخش اجرایی هستیم زیرا باورداریم که سرداریک جبهه با سرداری  که در یک حوزه علمیه ، آموزش و پرورش ، اداره برق ، گاز ، آب  ، راه و… جهاد می کند  فرقی ندارد و باید هرکدام  احساس کنیم به مانند یک فرمانده جبهه ، کارها را به پیش ببریم .

حیدری  با اشاره به هفته دولت و اقدامات و پروژه های افتتاح شده در شهرستان گفت :  در بخش دولت آن چه که می توانیم در انجام پروژه ها مانور دهیم  بخش تملک و دارائی است   که الحمدالله از این بودجه ، خوب استفاده می شود اما وجود یک کمیته نظارتی که نظارت بر  امور اجرایی عملکرد ادارات داشته باشد   نیاز است  که امیدواریم با شکل گیری این کمیته نتیجه بهتری در بخش عمرانی و رفاهی داشته باشیم .

فرماندار آستانه اشرفیه پاسخگو  بودن به مردم و مدیران همتراز را از ویژگی های ارزیابی مدیران شهرستان برشمرد و اظهار کرد : تماس مدیرا ن برای حل یا همیاری یک مشکل است  به همین دلیل مدیران، باید در این شرایط خاص پاسخگویی بیشتر را سرلوحه امور خود قرار دهند.

نماینده عالی دولت با تصریح بر این نکته که اعضای شورای اداری  باید به قوانین و قواعد احترام بگذارندتاکید کرد :  اگر ما به قوانین احترام نگذاریم زیر مجموعه ما حتما به قوانین احترام نمی گذارند و اختیار مجموعه از دست ما خارج می شود ،

وی ضمن تقدیر از همه ادارات که در سال زراعی در بخش کشاورزی همیار کشاورزان بودند،  خاطر نشان کرد : عملیات زراعی سال بعد از اکنون شروع شده است  و مشکلاتی که می تواند گریبانگیر کشاورزان  در سال آتی شود از حالا  شناسایی وبرطرف شود.

حیدری به بحث آب بندان ها  پرداخت  و گفت قوی عمل نمی شود و انتظار دارم از طریق شورا و دهیارها طرح بیاورند تا حجم آبگیری بعد از دی ماه آنجام بگیرد و ضمن آبگیری و احیای آب بندان و پرورش آبزیان  از مزایای گردشگری استفاده شود .

فرماندار  آستانه اشرفیه  درادامه  خصوص هفته دفاع مقدس ، باز شدن مدارس و دانشگاه ها ، سرویس مدارس ، نظارت بر  عرضه لوازم التحریر و… مطالبی را بیان کرد.

در این نشست پس از سخنرانی  امام جمعه و  نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر  در مجلس شورای اسلامی ؛  فرماندهی نیروی انتظامی ، جانشین فرمانده ی سپاه ، رؤسای آموزش و پرورش آستانه و کیاشهر ، معاون دانشگاه های آزاد آسلامی نماینده دانشگاه مهر آستان ومعاون دانشکده  امام جعفر صادق ، مدیر حوزه علمیه خواهران ، مدیر موکب  اربعین حسینی و… درباره اقدامات انجام گرفته حوزه ماموریتی خود گزارشی را ارائه دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است