یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 مارس 2021 ، ساعت 13:23 903 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :65151
برای اولین بار دستگاه های لاغری در آستانه اشرفیه راه اندازی شد

افتتاح پیشرفته‌ترین کلینیک تغذیه و رژیم‌درمانی در آستانه اشرفیه  

به همت و تلاش  دکتر امیر هوشنگ پی خجسته ، جوان موفق  در عرصه علم و عمل ؛ پیشرفته‌ترین کلینیک تغذیه و رژیم‌درمانی با پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌ها در آستانه اشرفیه  افتتاح شد.

به گزارش جلال شرق ،امیر هوشنگ پی خجسته  که عضو رسمی نظام پزشکی کشور و انجمن تغذیه کشور می باشد   با استفاده از دانش و تجربه خود   با دائر کردن  پیشرفته‌ترین کلینیک تغذیه و رژیم‌درمانی با پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های مربوطه  در شهر مقدس آستانه‌اشرفیه آماده خدمت به همشهریان  است.

امیر هوشنگ پی خجسته که دانشجوی دکتری هوا و فضا، گرایش آئرودینامیک، دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه تهران است.

پس از برترین بودن در دبیرستان نمونه دولتی، در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه شریف تهران پذیرفته می‌شود و درنهایت، در مهندسی مکانیک، گرایش طراحی جامدات، فارغ‌التحصیل می‌شود.

وی پس‌ازآن، در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وارد دانشکده علوم تغذیه‌شده و به‌عنوان مشاور تغذیه و رژیم‌درمانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، سمنان، شهید بهشتی و ایران تهران مشغول به خدمت می‌شود.

در کارنامه امیر هوشنگ پی خجسته ، پس از گذراندن خدمت مقدس سربازی در وزارت دفاع، سابقه خدمت در توانیر، به‌عنوان کارشناس توربوژنراتور نیروگاه نیز به مدت ۸ سال به چشم می‌خورد.

وی  به دلیل علاقه‌ی وافر ایشان به رشته هوا و فضا که پیشرفت در دنیای آینده اقتصاد و سیاست را دنیای هوا و فضا و الکترونیک می‌داند، در این رشته کارشناسی ارشد گرفته و سپس پذیرفته‌شده دکتری هوا و فضا می‌شود.

وی که نفر برتر آموزشگاه‌های کنکور علوی بوده و مؤسس چندین آموزشگاه کامپیوتر نیز بوده و سابقه خدمت در کسوت فرهنگی و آموزش‌وپرورش نیز داشته است وهم‌اکنون نیز پذیرفته‌شده نهایی و دبیر آموزش‌وپرورش است .

امیر هوشنگ پی خجسته  با دائر کردن این مرکز کلینکی با تجهیزات لازم در مرکز شهر روبروی بانک ملت  مرکزی آستانه اشرفیه در ساعت کاری:صبح۹الی۱۳عصر۱۶:۳۰الی۲۰:۳۰
‏‪+۹۸ ۹۹۳ ۰۸۱ ۱۱۶۵‬‏: شماره تلفن ثابت:۰۱۳ ۴۲۱۲ ۵۳۸۰ ارائه خدمت  به همشهریان گیلانی به ویژه شهرهای هم جوار است  .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است