یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 فوریه 2021 ، ساعت 20:09 329 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64604
در دهمین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح چندین پروژه در شهر های آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر

در دهمین روز از دهه مبارک فجر چندین پروژه  صنعتی ، زیر ساختی برق  و بسته بندی غذایی در شهر های آستانه اشرفیه و کیاشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، افزایش ظرفیت شرکت واحد تولیدی پاک سیناس   بالغ بر ۹ میلیارد تومان  و باهد ف مواد شوینده  و ضدعفونی کننده  که با افزایش روزانه ۵ تن مورد بهره برداری قرار گرفت  که این واحد تولیدی می تواند  تا ۲۰ تن افزایش تولید در کار داشته باشد. با افزایش ظرفیت این واحد تولیدی  که زیر بنایی  ۱۰۰۰مترمربع   در شهرک صنعتی نقره ده  واقع شده است  برای  ۸ نفر اشتغال مستقیم ایجادشده است   .

مجموعه  پالت سازی  شهرک صنعتی پرکاپشت  با هزینه ۲ میلیارد تومان و با گردش مالی یک میلیارتومان  با ایجاد اشتغال ۱۰ نفر  مورد بهره برداری قرار گرفت.

هم چنین مجموعه سرویس کودک  در کارگاه صنعتی آستانه اشرفیه با زیربنایی به  ابعاد  ۴۰۰ متر مربع  و با ایجاد ۱۰ نفر ایجاد اشتغال مستقیم   و ۳۵ نفر غیر مستقیم  به بهره برداری رسید  .

بر اساس گفته های مدیر این پروژه تمام قطعات مورد استفاده  از چوب وارداتی است و  توانایی صدور کالای ساخته شده

و ارز آوری هم دارد.

هم چنین یک واحد مسکونی با زیر بنایی ۵۰ متر مربع و با هزینه ۷۰ میلیون تومان در روستای امیرهنده  مورد بهره برداری قرار گرفت و در اختیار خانوار مورد حمایت کمیته امداد قرار گرفت.

گفتنی است در آئین بهره برداری از این پروژه ها ، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولین حضور داشتند.

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است