سه شنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
6 فوریه 2020 ، ساعت 16:30 468 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58313

افتتاح پروژه های برق  و آسفالت راه روستایی در بخش مرکزی آستانه اشرفیه

در ششمین روز از دهه فجر چند پروژه بخش مرکزی آستانه اشرفیه در روستاهای استخربیجار ، کارسیدان  و جیرسو  ششکل مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، روکش آسفالت  محور راه روستایی  استخربیجار به سوخته کوه  پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار ، معاون عمرانی و برنامه ریزی و جمعی از مسئولین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و به عرض ۶متر  مورد بهره برداری قرار گرفت.

در اجرای این طرح بیش از ۱۰۰۰خانوار  از مزایای راه آسفالته مناسب بهره مند شدند.

هم چنین پروژه راه روستایی کارسیدان  به طول ۱۲۰۰ متر ، راه روستایی سالستان به طول ۱۲۰۰ متر و راه روستایی کماچال به طول ۲۳۰۰ متر با اعتبار بالغ بر  ۲میلیارد و ۶۶۹ میلیون تومان و زیر سازی روستای کلیدسر به طول ۸۰۰ متر وبا اعتبار ۲۷۰میلیون تومان  به طور رسمی افتتاخ شد.

در مراسمی که در روستای کارسیدان برگزار شد رئیس اداره راه  و شهرسازی گفت:  از مجموع اعتبارات هزینه شده  برای آسفالت راه روستایی تمام هزینه های آن از اعتبارات ملی  بوده است و فقط در بخش زیر سازی از اعتبارات استانی استفاده شده است

محمد حسین عزمی کل پروژه های اداره راه و شهرسازی را در آستانه اشرفیه ۵/۵ کیلومتر  نام برد که با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال آماده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

هم چنین در آئین بهره برداری از راه اندازی یک پست ۱۰۰ کیلو ولت آمپر در روستای جیرسو ششکل  ، پروژه های حوزه برق شهرستان به طور رسمی و همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس اداره توزیع برق شهرستان در این مراسم گفت: تا کنون ۳۲۰ پروژه سنواتی در سال ۹۸  با اعتبار ۵۴ میلیارد و ۴۶۴میلیون ریال به پایان رسیده است  و یک هزار و ۱۲ پروژه با اعتبار ۲۳۳ میلیارد و ۶۶۸ میلیون ریال نیز در دستور کار اجرایی قراردارد.

سید رسول اشرف افزود : ضعف برق روستای ششکل یکی از درخواست های مردم این روستا بود که با نصب یک ترانسفوماتور ۱۰۰ کیلو ولت آمپر  و با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۶۵ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

هم چنین فرماندار و جمعی از مسئولین  با حضور در منزل شهیدان  رحیمی پور و نظری با خانواده  آن شهیدان دیدار و گفتگو کردند

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است