دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 فوریه 2018 ، ساعت 15:21 1,918 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37205

افتتاح ۳۱ پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال دربخش مرکزی آستانه اشرفیه

طی مراسمی ۳۱پروژه برق  رسانی  بخش مرکزی استانه اشرفیه  با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال  به صورت نمادین در روستای کشل آزاد افتتاح شد.

به گزارش جلال شرق؛ سید رسول اشرف صبح امروز در آیین افتتاح پروژه برق روستای کشل آزاد محله با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت:  پروژه برق روستای کشل با اعتبار ۷۴ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد که  در این پروژه ۵۱۰ متر خط ۲۰ کیلوولت، یک تابلوی ۲۰۰ آمپر و شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی به‌کاررفته است.

ریس شبکه توزیع برق آستانه‌اشرفیه افزود : این پروژه ازجمله پروژه‌های تبصره ۲۵ سازمان توانیر است که اعتبار آن توسط نماینده شهرستان در سال ۹۴ و ۹۵ از وزارتخانه گرفته شد.

وی با بیان اینکه پروژه برق روستای کشل آزاد محله باید در سال ۹۴ افتتاح می‌شد اذعان کرد: به دلیل برخی ممانعت‌ها افتتاح این پروژه به تاخیر افتاد  و با گرفتن رضایت مالکین این پروژه امروز افتتاح شد.

فرماندار آستانه اشرفیه در این آئین  استکبار جهانی را عامل وضع نابسامان اقتصادی کشور دانست گفت: هر جا که هارمونی، هم‌نوایی و هم‌گرایی وجود داشته باشد نیروها به یکدیگر کمک کرده و نتایج خوبی به دست می‌آید.

رحیم حیدری گل رودباری با تأکید بر وجود هم‌گرایی در بین نیروها و مسئولان شهرستان اظهارکرد: پیمانکاران و ناظرین نیروی برق آستانه‌اشرفیه از اعضای خوب این هارمونی در شهرستان هستند.

وی با گرامی داشت یاد شهدای روستای کشل آزاد محله ادامه خاطر نشان کرد : باید دست خانواده شهدا را ببوسیم که چنین شهدایی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

فرماندار آستانه اشرفیه ارائه خدمت به مردم را از وظایف اصلی نظام  دانست و افزود: زمینه‌های ایجاد شغل باید از سوی حاکمیت برای مردم و به‌خصوص جوانان فراهم شود و ورود بخش خصوصی برای اشتغال‌زایی بیشتر می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد مشاغل بیشتری باشد.

حیدری خواستار ارائه طرح از سوی جوانان شد و با بیان اینکه جوانان برای ایجاد شغل منتظر حاکمیت نمانند تاکید کرد : جوانان تحصیل‌کرده پس از ارائه طرح‌های خود باید از سوی نظام موردحمایت قرار بگیرند تا در ایجاد اشتغال  بتوانیم موفق باشیم .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است