دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۰:۳۰ 1,160 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39341

افزایش بیش از ۸۰ درصد ی اسکان مسافران نوروزی در مدارس آستانه اشرفیه

معاون مالی و اداری آموزش و پرورش آستانه اشرفیه از افزایش بیش از ۸۱ درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس این شهرستان خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، رحیم ناظری به بیان این خبر به خبرنگار ما گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد  اسکان مدیریت آموزش و پرورش در نوروز ۹۷ تعداد ۱۶ آموزشگاه با تعداد ۱۵۷ کلاس که از این تعداد ۶۳کلاس در درجه «الف »و بقیه در درجه «ب » جهت اسکان مهمانان نوروزی تجهیز گردید که اکثر مدارس درجه الف از مدارس نوساز شهر بودند.
وی افزود : فعالیت اسکان از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۱۲ فروردین ۹۷ ادامه داشت که در این مدت ۷هزار و ۳۵۷نفر در قالب یک هزار و ۳۳۳خانوار پذیرش شدند .
ناظری میزان در آمدهای حاصل از اسکان مسافران نوروزی را مبلغ ۲۸۰میلیون ریال نام برد که از این مقدار مبلغ ۲۱۴ میلیون ریال از طریق کارت خوان و مبلغ ۶۶ میلیون ریال به صورت پرداخت فیش به حساب خزانه اری کل واریز شده است.
معاون مالی و اداری آموزش و پرورش آستانه اشرفیه با بیان اینکه در طول دوره فعالیت اسکان بازرسی و ارزیابی اداره کل از روند پذیرش مهمانان و مدارس تحت پوشش بازدید به عمل آوردند افزود : در طول اسکان بازدید نماینده شهرستان ، فرماندار ، بخشدار و مدیر آموز ش و پرورش در مکان های اسکان با مهمانان  نحوه پذیرش و امکانات گفتگو و دستور لازم برای رفع بعضی از کمبودها ارائه شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است