یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 نوامبر 2019 ، ساعت 12:15 364 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56176
سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه در ستاد تنظیم بازار،

افزایش قیمت بنزین با هماهنگی مراجع تصمیم ساز و تصمیم گیر اتخاذ شده است

  • در نشست فوق العاده تنظیم بازار شهرستان آستانه اشرفیه که صبح امروز با حضور سرپرست فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد  یونس محمودی با توجه به افزایش قیمت بنزین و نظارت بر قیمت ها ، گفت:  افزایش قیمت بنزین با هماهنگی مراجع تصمیم ساز و تصمیم گیر اتخاذ شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه در این نشست با تاکید بر رصد اطلاعاتی بر همه اوضاع بازار در تمام ابعاد گفت: افزایش نرخ بنزین ، جز مصوبات مجلس بود و دولت مکلف به اجرای قوانینی است که مجلس وضع می کند و هر گونه عدم اجرای قوانین از سوی دولت خلاف و این تصمیم نیز با هماهنگی مراجع تصمیم ساز و تصمیم گیر اتخاذ شده است.

یونس محمودی تشکیل نشست ستاد تنظیم بازار را به منظور تبادل فکر ی و آرامش بازار ضروری دانست و افزود : همه ما موکلّف به اجرایی شدن تصمیمات و مصوبات این نشست هستیم

وی خواستار برخورد قاطع با افزایش قیمت کالا ها تا زمان تصمیم گیری از سوی نهادهای مسئول شد و از اعضای ستاد تنظیم بازار  شهرستان آستانه اشرفیه درخواست کرد که به طور پیوسته  و روزانه بازار را رصد و هر روز گزارش خود را  با هماهنگی رئیس اداره صمت به فرمانداری اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری  آستانه اشرفیه ایجاد مکانی برای استقرار ستاد تنظیم بازار در مرکز شهر  برای شنیدن و دریافت آرای مردم ضروری دانست و اظهار کرد : یکی از نشانه های مردم سالاری دینی دسترسی مردم به مسئولین به ویژه به فرمانداری است زیرا مأنوس بودن با مردم سبب خواهد شد که بهترین ها را برای مردم انتخاب کنیم.

محمودی  اداره راهداری و حمل و نقل  شهرستان را مکلّف کرد که بر حوزه وظایف محوله  نظارت داشته و خواستار تشکیل کمیته هماهنگی تنظیم بازار  با محوریت بخشدار کیاشهر و اداره صمت  در بندر کیاشهر شد .

وی تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را از وظایف اداره صمت برشمرد  و ضمن توصیه به مسئولین مبنی بر آرامش بازار و آرامش در زندگی مردم  تاکید کرد : هر گونه افزایش قیمت مطلقاً ممنوع است و با آن باید برخورد شود.

در این نشست رئیس اداره صمت ، اتاق اصناف ، جهادکشاورزی ، معاون شبکه بهداشت و درمان ، شهردار آستانه اشرفیه ، جانشین فرماندهی سپاه ، گزارشی را در حوزه های مختلف بازار  ارائه دادند.

معاون فرماندار آستانه اشرفیه نیز در سخنانی کوتاه گفت: یکی از مزایای افزایش قیمت بنزین که با هماهنگی روسای سه قوه انجام گرفت جلوگیری از قاچاق بنزین است.

اسماعیل درویش خواستار تقویت حمل و نقل در شهرستان شد و اظهارکرد : هر گونه افزایش در این بخش که می تواند پاشنه آشیل شهرستان هم باشد باید بر اساس دستور العمل صادره از سوی استانداری انجام گیرد.

وی تصریح کرد : باید جلوی افزایش قیمت کالاها و ارزاق عمومی مردم را به صرف افزایش بنزین بگیریم تا مردم دچار مضیقه نشوند.

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است