دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۷ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۳:۳۱ 1,761 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36789
نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر:

اقدامات شهرداری برای مدیریت بحران برف ، قابل تقدیر است

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر به هنگام بازدید از ستاد مدیریت بحران شهرداری گفت: از شهردار آستانه‌اشرفیه که بخش خصوصی را برای مدیریت بحران شهری فعال کردند تشکر می‌کنم

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، دکتر محمدحسین قربانی که به همراه امام‌جمعه، فرماندار در شهرداری آستانه‌اشرفیه و بازدید از مانور ماشین‌آلات و تجهیزات کمیته بحران شهرداری حضور یافته بود اظهار کرد: با توجه به توضیحات و امکاناتی را که شهردار بیان کردند همین اقدامات شهرداری می‌تواند ازلحاظ روحی و روانی، بسیاری از مشکلات شهری را حل کند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز ضمن اعلام آمادگی خوب شهرداران آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر گفت: بخشداران شهرستان در حوزه روستا با تکیه‌بر امکانات موجود و تأکید بر استفاده از تراکتور توسط دهیاران تلاش خواهیم کرد تا مشکلاتی برای مردم ایجاد نشود

رحیم حیدری با تأکید بر کرایه لودر و بیل برای تسریع در کار و مناطق روستایی افزود: از شرکت‌های بهره‌بردار منطقه درخواست شد که دستگاه‌های خود را در اختیار دهیاران قرار دهند تا جاده‌های مسیر به شهر را در صورت ریزش برف باز نگه‌دارند.

وی ادامه داد: شریان‌های اصلی مسیر رشت به لاهیجان و آستانه به کیاشهر و جاده‌های اصلی بر عهده راهداری است و در بخش تأمین ارزاق عمومی هم مشکلی نداریم و امسال نیز گروه‌های مردم‌نهاد و سمن‌ها هم پای‌کار آمدند و تا بتوانند به مردم کمک کنند و این فرصت تازه‌ای است که شهر ایجادشده است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه از برگزاری مسابقه عکاسی با مضامین کمک‌رسانی به مردم و حیات‌وحش و ارائه خدمت به‌جاماندگان و…در این شهرستان خبر داد که علاقه‌مندان به‌عکس در دو بخش دوربین و تلفن همراه بتوانند عکس‌های خود را به روابط عمومی فرمانداری ارسال و به ۳ عکس برگزیده هدایایی تعلق خواهد گرفت.

شهردار آستانه‌اشرفیه هم بابیان اینکه در نشست کمیته بحران استان، حرف اول و آخر را ما زدیم گفت: با توجه به تجاربی که بود، از ما خواسته شد که اقدامات انجام داده‌شده را تشریح کردیم ازجمله اقدامات و هماهنگی با دادستانی برای انتخاب یک قاضی کشیک در موارد اضطراری و… موارد دیگر که احتیاج به‌حکم قضایی یا همکاری نیروی انتظامی را می‌طلبد.

وی افزود: اقدامات شهرداری طوری بوده است که مردم احساس می‌کنند شهرداری با تمام امکانات برای رفاه شهروندان پای‌کار ایستاده است و ما هم تلاش کردیم که تجهیزات ما را حداقل کامل کنیم تا مشکلی ایجاد نشود.

سلیمانی از فرماندار شهرستان به دلیل حمایت از شهرداری و تبیین شرح وظایف دستگاه‌ها در نشست کمیته بحران شهرستان و رسانه‌ها بابت اطلاع‌رسانی تشکر کرد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است