یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
11 جولای 2016 ، ساعت 18:05 548 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17873

المپیک داعشی ها برگزار شد! + عکس

بازی های المپیک داعشی ها در عراق برگزار شد.
به گزارش جلال شرق، گروه تروریستی داعش که بیشتر با جنایات وحشیانه اش شناخته شده است، این بار تصاویری عجیب و متفاوت منتشر کرد. در این تصاویر کودکان ۵ ساله در بازی های المپیک داعشی حضور دارند. گفته می شود این بازی ها در شهر تل‌عفر عراق برگزار شده است. عناصر گروه تروریستی داعش از مردم این منطقه درخواست کردند در سرگرمی هایی از جمله طناب کشی و صندلی بازی شرکت کنند.در این تصاویر همچنین کودکان لباسهای فوتبالی بر تن کرده اند و با یکدیگر مبارزه می کنند. جمعیت زیادی از مردم برای تماشای این رقابتها جمع شده اند. عناصر گروه تروریستی داعش سعی دارند زندگی عادی مردم را در قلمروهای تحت کنترل خود از جمله موصل عراق و رقه سوریه به تصویر بکشند تا بتوانند نیروهای بیشتری در این گروه جذب کنند.

این بازی ها در حالی انجام می شود که چند روز پیش گروه تروریستی داعش در راستای مقابله با فوتبال، اقدام به اعدام چهار فوتبالیست کرده بود.

تروریستها ۴ بازیکن الشباب را سر بریدند + عکس (۱۸+)
گروه تروریستی داعش، برای مبارزه با فوتبال، ۴ بازیکن فوتبال را در سوریه سر برید.
گروه تروریستی داعش، طرفداری از تیم های فوتبال را خلاف اسلام دانست و چهار بازیکنِ تیم فوتبال معروف “الشباب” را در برابر چشمان جمعی از مردم سوریه سر برید، آن گاه سرهای بریده را کنار پای پیکرها گذاشت تا کودکان و تماشاگران آن ها را به دقت ببینند.
به نوشتۀ روزنامۀ انگلیسی “دیلی میل” گروه تروریستی داعش، برای توجیهِ سر بریدن این افراد، آنان را به جاسوسی برای یگان های دفاع از کردها متهم کرد.
یکی از فعالان تشکل “رقه در سکوت سربریده می شود” اسامی قربانیان این فاجعه را به این ترتیب ذکر کرد: اسامه ابوکویت، احسان الشویخ، نهاد الحسین و احمد اهاواخ.
گفتنی است که داعش، از دو سال پیش، ورزش های تیمی را ممنوع کرد و هفتۀ پیش، ۱۳ نوجوان را به اتهام تماشای بازی تیم های فوتبال عراق و اردن، در شهر موصل اعدام کرد.

نهاد الحسین در تیم الشباب

احسان الشویخ در جمع تیم الشباب

احسان الشویخ در جمع تیم الشباب

نهاد الحسین بازیکن الشباب

احسان الشویخ بازیکن تیم الشباب

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است