دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۰:۲۶ 428 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49052
فرماندار آستانه اشرفیه:

امریکا در عدم کمک رسانی کشورها ، مردم ایران را نشانه گرفته است.

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست هماهنگی کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور گفت: امریکا در عدم کمک رسانی کشورها به ایران ، مردم را نشانه گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه سال ۹۸ را با حوادث سیل و سیل زدگی به هموطنان خود شروع کردیم و شادی های عید ما مختل شده است افزود : اگر شرایط و علل وقوع سیل قبل از وقوع آن در شهرها  مدیریت می شد ، باران یک هدیه و نعمت الهی این طور به نقمت و گرفتاری برای مردم تبدیل نمی شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه طبیعی مردم ایران آسیب دیده اند ولی امریکا جلوی حساب کمک های مردمی دیگر کشورها را گرفته است اظهار کرد : اگر اقدام خصمانه دولت امریکا نبود ، کمک های جهانی به ایران سرازیر می شد ولی در واقع امریکا مردم ایران را نشانه گرفته است و این از خباثت های دولت امریکا ست.

حیدری به فعال شدن موکب اربعین حسینی در مناطق سیل زده بر اساس دستور العمل وزارت کشور اشاره کرد و ادامه داد: همه ما در این برهه حساس باید نیازمندی های موکب شهرستان را فراهم سازیم و با فعال کردن بسیج مردمی و بازار به کمک مردم سیل زده بشتابیم .

در این نشست آخرین اقدامات و کمک های مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر از سوی هلال احمر ، سپاه پاسداران ، شهرداری ها و آموزش و پرورش شهرهای استانه و بندر کیاشهر و اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت و… گزارشی ارائه شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است