یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 فوریه 2021 ، ساعت 09:23 478 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64754
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آستانه‌اشرفیه:

انتخابات، نمادی از دمکراسی و مردم‌سالاری دینی است/بالاترین شأن همه مدیران،خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اداری این شهرستان انتخابات را نمادی از دمکراسی و مردم‌سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران نام برد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، حجت حاجی پور در جلسه معارفه وی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل انتخابات استانداری گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه‌اشرفیه سخن می‌گفت ضمن تقدیر از اعضای حاضر و نماینده معین شهرستان اظهار کرد: خدا را شاکریم در شهرستانی که یکی از قطب‌های مذهبی، کشاورزی و گردشگری و صیادی در استان است توفیق خدمت پیدا کردم.

وی بابیان اینکه امروزه ما به‌عنوان مسئول، خود را پاسخگو عملکرد خود در باب برنامه و کارنامه آن، متناسب با اختیارات و تکالیف و وظایفی که بر عهده داشتیم می‌دانیم گفت: حقیقتاً بالاترین شأن و رسالتی که ما و همه مدیران برای خود قائل هستیم خدمتی درست، صادقانه و بی‌منت به مردم عزیز و صبور ایران اسلامی به‌ویژه شهروندان این دیار است.

حاجی پور با اذعان به برهه حساس از زمان که ایجاب می‌کند با سعی و تلاشی مضاعف ذیل سایه وحدت و انسجام و همدلی در جهت رشد و توسعه و تعالی شهرستان بیش‌ازپیش حرکت کنیم افزود: خود را متعهد میدانم که تمامی تلاش خود را در جهت اجرای صحیح برنامه‌های حاکمیت و سیاست‌های ابلاغی استان در کنار ریل‌گذاری فرماندار شهرستان داشته باشم و با بهره‌مندی از ظرفیت نماینده شهرستان به‌درستی دنبال کنم.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری آستانه‌اشرفیه، با اشاره به انتخابات میان‌دوره‌ی مجلس در این شهرستان گفت: وظایف و تکالیف ما و دگر مدیران این شهرستان به خاطر سه انتخابات پیش رو، هم برای اجرای صحیح قوانین و مقررات انتخابات وهم پشتیبانی از ستاد انتخابات، سنگین‌تر از قبل خواهد بود.

این مقام مسئول ایجاد بستری مناسب برای مشارکت حداکثری مردم را از سیاست‌های نظام برشمرد و بیان کرد: ملت ایران اسلامی در عمل اثبات کردند هر جا که حضورشان نیاز و ضروری بوده در تمامی مناسبات، مراسم و انتخابات متعدد حضور بی‌نظیر و بی‌بدیل داشته‌اند.

و ی خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو شد و اظهار کرد: انتخابات نمادی از دمکراسی و مردم‌سالاری دینی است و مردم این دیار با حضور حداکثری، خالق حماسه سیاسی دیگری خواهند بود و برگ زرینی را بر افتخارات این کشور، استان و شهرستان افزون خواهند کرد.

حاجی پور ضمن تقدیر از مردم بسیار مهربان و صبور بندر کیاشهر که طی ۴ سال گذشته در سمت بخشدار این بخش در خدمت آنان بوده است از تمامی فرماندارانی که توفیق همراهی با آنان را داشت تشکر کرد.

در پایان از سوی قاسم نژاد معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان حکم معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری آستانه اشرفیه به وی اعطا شد.

انتهای پیام /.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است