پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
25 نوامبر 2019 ، ساعت 16:52 435 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56367

انتخابات مجمع استانی باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزارشد

انتخابات مجمع استانی باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمراستان گیلان  صبح امروز با حضور اعضای مجمع استانی و نامزدین انتخابات باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر گیلان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، اولین دوره انتخابات با حضور ۵۷ نفر از نمایندگان مجمع شعب استان گیلان  و از شهرهای آستانه اشرفیه با  ۵نامزد  ، صومعه سرا با۱۱ نامزد ، آستارا با دو نامزد ، رشت با ۳نامزد ، لاهیجان با ۲ نامزد ، رضوانشهر با ۲ نامزد ، رودبار با ۲ نامزد و شهرهای انزلی ، رودسر ، سیاهکل ، ماسال با یک نامزد پا به عرصه انتخابات گذاشتند و شهرهای تالش ، شفت و لنگرود نیز  کاندیدایی برای انتخابات معرفی نکردند.

در ابتدا در مورد تعداد اعضای منتخبین باشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت با موافقت مسئول برگزاری انتخابات ، تعداد افراد از ۵ نفر به ۷ نفر افزایش یافت .

بر اساس  آرا اتخاذ شذه  آقایان ، مرتضی لطفی نژاد جلالی ، علیرضا کارگر  ، شهرام محمد پور  از آستانه اشرفیه ، اسماعیل بلالایی  از صومعه سرا ، ریحامه نعمتی از ماسال ، مریم هنرمند از لاهیجان و منصوره شعبانزاده از رشت با اکثریت آرا به عنوان مجمع هیئت مدیره باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان گیلان برگزیده شدند.

این مجمع قرار است  در نشست  آینده برگزیدگان مجمع استانی باشگاه خبرنگاران سراسر کشور در تهران ، سیاست گذاری های ملی  جمعیت هلال احمر  کشور را  در بخش اطلاع رسانی و خبری تدوین و به تصویب برساند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است