دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۹ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۸:۳۴ 1,302 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43265
شاه کار شورای شهر آستانه اشرفیه ؛

انتخاب شهردار بدون برنامه در نیم ساعت

سرویس یادداشت  جلال شرق

یکی از شاه کار جدیدی که باید در رکوردهای گینس ثبت شود انتخاب شهردار  بدون برنامه شهر آستانه  با تمام ویژگی و حساسیت های موجود شهرستان در نیم ساعت است

سرعت عمل و تسریع در انتخاب شهردار نیم ساعته آن چنان بالا بود که یکی از اعضای شورا که بعد از استیضاح سلیمانی برای انجام اموری به بیرون رفته بود  بعد از برگشت با صورتجلسه ای مواجه شد که تایپ شده موافقت ۵ عضو شورا را با انتخاب محمد دانش شکیب به عنوان شهردار جدید نشان می داد.

البته سرعت عمل رئیس شورا  در روز استیضاح شهردار که پیوسته قانون شورا را ورق می زد و به هنگام توضیحات شهردار برای هماهنگی به بیرون از جلسه نیز رفت شاید به دنبال آن یود که  راه کار ی برای رسیدن به مقصد و یا به تعبیری تسریع در پایان توضیحات سلیمانی و معرفی شکیب  پیدا کند.

البته نا گفته نماند باید تاریخ شهرداری را در زمان  آقای  حسین داداشی  و حضور شکیب در شهرداری  در دوره سوم شورا و حضور رئیس شورا به عنوان یک عضو ورق زد  که  آقای شکیب همکاری های لازم را در چه بخش هایی با وی  داشته است ؟

سوال اینجاست  چرا شورا این بار بعد از استیضاح  سلیمانی مثل گذشته  فراخوان نداده است  تا برنامه های خود را ارائه و در صورت موافق و مخالف بهترین گزینه را برای شهر انتخاب کند جای سوال است که آقای رئیس برای تنویر افکار عمومی باید به این سوال پاسخ دهد.(  البته مشخص است چون نسخه  سناریوی برکناری سلیمانی  قبلا نوشته شد ه بود  در غیر این صورت چهار عضو شورا که الهه ی آسمان برای آنان نازل نشد و یا در رویایشان نیامد که ندای شکیب ، شکیب را سر دهند )

دو م اینکه ویژگی آقای شکیب به عنوان شهردار آستانه با ۴ گزینه  دیگری که به اعتراف نایب رئیس کمیسیون با آنان صحبت شد  چیست و چرا آن را در اختیار افکار عمومی قرار نمی دهید .

اقای رئیس ! اگر اقدام شورا در برکناری سلیمانی سیاسی نبود همان طوری که آقای دوست جلالی در جلسه فرمودند  که استیضاح شهردار سیاسی نیست و اگر همان طوری که در ۲۵ مرداد طرح سوال از شهردار با امضای خانم محمد دوست  ارائه شد و در ۲۵ مرداد در مصاحبه  ای نشست رسانه ای برگزار کردید  ، بنده نوازی می کردید و به همان سبک و سیاق کار خودتان ؛  رسانه ها را دعوت و ویژگی و برنامه های آقای شکیب را برای افکار عمومی تبیین می کردید تا خدای ناکرده  فردا رسانه ها متهم نشوند که نا دانسته مطلبی را می نویسند .

آیا عقل سلیم می پذیرد که ما ادعا کنیم که کار استیضاح سلیمانی سیاسی نیست در حالی که  بعد از نیم ساعت شهرداری که قبلا با آنان صحبت کردید انتخاب شود

آیا عقل سلیم می پذیرد که تمام همت شما در برداشتن سلیمانی بود که به قول شما از ۱۵ مورد ۱۴ مورد بیت المال را حیف می کرد که هنوز هیچ حکمی از سوی بازرسی که با کسی تعارف ندارد اعلام نشده است

آیا عقل سلیم می پذیرد که هنوز یک عضو شورا در نشست حضور نداشته و شما بلافاصله به دبیر خانه شورا تایید  اسم شکیب را می دهید در حالی که یکی از خبرنگاران که  پیوسته در کنارتان بود و نهار هم با شما صرف کرد  اعلام می دارد یعنی شکیب انتخاب شده است ؟ و ما اعلام کنیم ! .

باید به رئیس شورای شهر آستانه  یک دست مریزاد نیز گفت  که مدیریت وی باعث شده است بدون اینکه برنامه ای از شهردار  دریافت کند این شهرستان را  با کمترین چالش در یکی از شاهکارهای دوران شکوفایی خود  در انتخاب یک شهردار بدون برنامه را در نیم ساعت در رکودهای گینس ثبت کرده است!

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است