شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۳:۲۸ 562 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47684
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ،

انتظار جامعه از نسل دانش آموزی ، خلاقیت و نوآوری است

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در همایش ظهور نور که در گلزار شهدای آستانه اشرفیه و با حضور بیش از ۴۰۰نفر دانش آموز دختر  برگزارشد گفت: انتظار جامعه از نسل دانش آموزی ، خلاقیت و نوآوری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دکتر محمد حسین قربانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره زیبایی گلزار شهدا با عکس و یادگاری های آنان بر سر مزارو عدم همسان سازی قبور شهدا و گفت: زیبایی های هر چیزی را باید در خودش مشاهده کرد و حضور شما در این گلزار و در جوار شهدای انقلاب ، یکی از زیبا یی های این همایش است

وی به انتظارات جامعه از نسل دانش آموزی پرداخت و با بیان اینکه نسل دانش آموزی باید به تجزیه و تحلیل مسایل سیاسی و حتی مدنی جامعه بپردازد افزود : یکی از انتظارات جامعه از شما این است که امروزه مسائل مربوط به پول شویی و پالرمو را به دقت مورد رصد قرار دهیدو ارزیابی های خود را بیان کنید.

قربانی  به اهمیت پرداختن به ورزش و تاثیر آن بر روابط اجتماعی و کسب علم و دانش در بین دانش آموزان اشاره کرد و اظهار کرد :  نسل دانش آموزی که در دوران انقلاب ، نقش بسزایی در پیروزی انقلاب داشته است باید نسبت به موضوعات مختلف سیاسی ایران و جهان ، هوشمندانه عمل کند.

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر  درباره نقش بانوان در مدیریت کشور گفت: زنان در بخش مدیریتی بسیار با انظباط و خلاق هستند  که واقعاً نظام باید به مدیران و بانوان خود ببالد.

در ادامه فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به استقلال سیاسی کشور گفت: در نظام جمهوری اسلامی دیگر هیچ کشوری برای ما تصمیم نمی گیرد  بلکه کشورهای منطقه و حتی فراتر از منطقه بر اساس تصمیمات نظام برنامه ریزی می کنند.

رحیم حیدری افزود : استکبار  خواستار استقلال سیاسی  ایران نیست  زیرا  استقلال ایران باعث شده است که کشور ایران در بیشتر موضوعات علمی و پزشکی در بخش های مختلف به دستاوردهای بزرگی برسد

در این مراسم دانش آموزان دبیرستان دخترانه بوعلی سینا به صورت دسته جمعی یک سرود انقلابی را همخوانی کردند.

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است