چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۴:۵۱ 610 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :54199
معاون سیاسی  امنیتی استانداری مازندران  در دیدار با خانه مطبوعات گیلان ؛

انتقاد و تحلیل رسانه ها به تصمیم گیری مدیران کمک خواهد کرد.

معاون سیاسی  امنیتی و اجتماعی  استانداری مازندران  در دیدار با جمعی از خانه مطبوعات گیلان که در سالن اجتماعات اداره کل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب مازندران (منطقه چالوس) برگزارشد گفت:  انتقاد و تحلیل های درست  رسانه ها به تصمیم گیری مدیران کمک خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حسین حسن نژاد با اشاره به سیاست های خصمانه امریکا علیه ایران  و با بیان اینکه کل نظام ، به یک شرایط پایدار رسیده است افزود : جلوگیری از اثر گذاری ایران در منطقه از اهداف اصلی امریکا از ایجاد تحریم های ظالمانه علیه ایران است.

وی با تصریح بر این نکته که ما به ملت های آزاده دنیانشان دادیم که می توانید بر روی پای خود بایستید و براین ایستادگی هزینه باید پرداخت کرد اظهار کرد : در وضعیت فعلی کشور هرکس و جناحی ، مردم را نا امید از نظام کند  در واقع آب به آسیاب دشمن می ریزد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به افتتاح بیش از یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان پروژه ها در هفته دولت در مازندران  اذعان کرد : دولت قدرتمند دولتی است که بتواند زیر ساخت ها را برای توسعه و سرمایه گذاری ایجاد کند.

وی خواستار تحلیل صادقانه اصحاب رسانه برای  عبور از شرایط فعلی شد و یاد آوری کرد : حضور هوشمندانه رسانه ها باعث خواهد شد که رفتار مدیران منظم شود و اگر انتقاد و تحیل های رسانه ها درست انجام بگیرد به تصمیم گیری مدیران نیز کمک خواهد کرد.

حسن نژاد ادامه داد: اگر مدیران ما در مقابل رسانه ها و نقدها و تحلیل های آنان پاسخگو باشند  باعث افزایش رضایتمندی مردم خواهد شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران سمن ها را فرصتی برشمرد تا بخشی از کارهای مردم را به آنان سپرده شود و حتی بتوانند عملکرد مسئولین را نقد کنند .

در این نشست فرماندار چالوس نیز گفت: با همه تحریم های انجام شده چرخه عمرانی و آبادی در این استان و چالوس متوقف نشده است و در همه حوزه ها کارهای خوب و بزرگی انجا گرفته است

محمد ناصر زندی به تشریح اقدامات زیر ساختی در حوزه آب ، برق و گاز چالوس پرداخت و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی  رادیو دریا در این شهرستان ، برنامه های آن برای علاقه مندان پخش شود.

در ادامه پس از  تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب مازندران (منطقه چالوس) ، محمد محمدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چالوس ، حسین داداشی عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات  در خصوص گستره فرهنگ رسانه در گیلان و فعالیت بیش از ۴۰۰ نشریه ، خبرگزاری ، گیلان را یکی از استان های برتر در حوزه رسانه ای برشمرد.

داداشی با اشاره به تاریخچه اولین و دومین نشریه مکتوب در گیلان و قدمت آن به بیش از ۱۰۰ سال در این استان  به اشاره به سالروز ولادت نسیم شمال  با اشاره به شعر معروف سیاسی وی درباره امریکا ، « شتر درخواب بیند …. »  اظهار امیدواری کرد دیدارهای فرهنگی اعضای خانه مطبوعات سه استان شمالی بتواند نقطه عطفی ببرای تبیین برنامه های مشترک فرهنگی در  استان های شمالی شود.

گفتنی است اعضای خانه مطبوعات گیلان  از یک خانه بوم گردی در چالوس و مرکز نگهدای پخش فرآورده های نفتی چالوس بازدید  کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است