چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 ژانویه 2016 ، ساعت 22:05 2,014 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9489
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

انتقال شبکه آب‌رسانی به روستاهای باقی مانده آستانه‌اشرفیه شتاب بیشتری می گیرد

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست مشترک متصدیان امور آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان با بخش خصوصی گفت: انتقال شبکه آب‌رسانی به روستاهای باقی مانده آستانه‌اشرفیه شتاب بیشتری می گیرد.
رحیم حیدری در گفتگو با خبرنگار جلال شرق بابیان اینکه همه ما وظیفه‌داریم مقدمات اجرای طرح‌های عمرانی را توسط بخش خصوصی فراهم‌سازیم اظهار کرد: بخش خصوصی نیز باید در اجرای پروژه‌های خود، قواعد و قوانین مربوط به ادارات را رعایت کند.
وی به اجرای طرح آب‌رسانی به شیوه B.O.T که ۱۲ روستاهای شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر را دربرمی گیرد اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در کشور یک بخش خصوصی در آب‌رسانی روستایی مشارکت کرده است پروژه‌ای که باید در طی ۲ سال به اتمام برسد با تلاش مسئولین و بخش خصوصی تا پایان سال کمتر از ۴ ماه آب‌رسانی به تمام مناطق روستایی فاقد آب آشامیدنی را به اتمام خواهد رساند.

photo_2016-01-25_22-27-45
حیدری به مشکلات به وجود آمده در اجرای طرح آب‌رسانی بین اداره راه و آبفار اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بخش خصوصی برای حفاری باید مسیر قانونی را برای لوله‌گذاری اخذ و هماهنگی لازم بین ادارات شهرستان در سرعت بخشیدن به طرح وجود داشته باشد.
وی با اشاره به آسیب رسیدن کابل مخابراتی در مسیر طرح و رفع نواقص از سوی پیمانکار افزود: از ۱۲ روستاهای شامل این طرح تاکنون روستاهای امیر هنده، بالا محله گیلده، تالش محله، تاسنده و پایین محله گیلده کار لوله‌گذاری به پایان رسیده و بقیه روستاها هم تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است