سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۶:۵۲ 971 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49404

اولین جشنواره نشاط و امیدشهرستان آستانه اشرفیه  برگزارشد+ تصاویر

طی آئینی اولین جشنواره نشاط و امید و تجلیل از برگزیدگان شهرستان آستانه اشرفیه  در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فاطمه قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان طی سخنان کوتاه  گفت: این جشنواره در آغاز بر پایه یک نشست صمیمی برگزیدگان شهرستان و مسئولین برنامه ریزی شده بود ولی صلاح در آن دیده شده که اولین جشنواره نشاط و امید را به مناسبت هفته جوان همراه با مسئولین داشته باشیم تا سخنان جوانان را بشنویم و از برگزیدگان شهرستان در عرصه های مختلف تجلیل کنیم .

در ادامه این جشنواره پس از اجرای دو قطعه سرود توسط مهدی عالم و اجرای یک کمدی استند آپ توسط معین زر تاج  ، رحیم حیدری فرماندار ، حجت الاسلام طیبی ، امام جمعه ، محمد حسین قربانی نماینده شهرستان و سرهنگ حسن حبیبی فرمانده سپاه پاسداران در جایگاه قرار گرفتند و به  سوال های میلاد حسین زاده نماینده جامعه هنرمندان ، مهدی رحیمی نژاد نماینده جامعه ورزشکاران ، خانم وهاب زاده نماینده دانش آموزان ، علی محمدی نماینده جامعه قرآنی  ،  و تنی چند از جوانان حاضر در سالن جشنواره پاسخ دادند.

پایان بخش این جشنواره تجلیل و اهدای تندیس جوان به برگزیدگان رتبه های علمی ، کنکور سراسری ، ورزشی و قهرمان آسیایی و جهانی  و برگزیدگان ادارات و نهادها بوده است.

انتهای پیام

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است