دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
25 ژانویه 2021 ، ساعت 17:12 453 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64315
با حضور اعضای باشگاه خبرنگاران داوطلب هلال احمر گیلان،

اولین دوره کارگاه آموزشی خبرنویسی و عکسبرداری با تلفن همراه  در گیلان برگزارشد+ تصاویر

نخستین دوره اصول خبرنویسی و خبرنگاری باشگاه خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر استان گیلان  با حضور  نمایندگان اعضای باشگاه خبرنگاران سراسر استان گیلان  در مرکز علمی و کاربردی جمعیت هلال احمر استان گیلان  برگزار شد‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق،  مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به  یک پارچه  سازی خبرنگاران داوطلب ،  در قالب طرح باشگاه خبرنگاران جمعیت  اظهارکرد: رسانه  ها در دنیای امروز نقش مهمی در اطلاع رسانی اتفاقات به جامعه دارند و باید  از ظرفیت و پتانسیل های رسانه ای در خصوص معرفی فعالیت های بشردوستانه و امدادی هلال احمر بهره برد.

سیاوش غلامی  با اذعان به این که رسانه ها بازوی قوی انقلاب و جامعه هستند بیان کرد :   رسانه ها در تمامی برهه‌های حساس و مواقع بحرانی در کنار مسؤولان بوده و به ایجاد آرامش در جامعه و همچنین اطلاع رسانی به موقع  اقدام کرده اند.

این مقام مسؤول  در جمعیت هلال احمر گیلان  با قدردانی از پوشش خبری مناسب رسانه‌ها در بارش برف اخیر گیلان گفت:  دقایق و ثانیه‌ها برای رسانه‌ها مثل امدادگران بسیار حائز اهمیت است  و به واقع  شغل خبرنگاری ، بسیار خطرناک و حساس تر از کار امداد و نجات است.

وی مولفه‌ی اصلی هلال احمر را امدادرسانی به‌موقع به مردم در هنگام حوادث دانست و بیان کرد:در مواقع بحرانی جمعیت هلال احمر در اسرع وقت در محل حادثه حضور و در کوتاه‌ترین زمان بهترین نوع امدادرسانی به مردم انجام می‌شود لذا و به این دلیل اعتماد جامعه و هلال احمر بسیار زیاد و حائز اهمیت است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اذعان به اینکه اتفاقات رخ داده در باشگاه خبرنگاران هلال احمر بسیار خوب و ارزشمند است،تصریح کرد: در این دوره‌های آموزشی از اساتید باتجربه استفاده شده و جوانان جمعیت هلال احمر باید از تجربه رسانه‌ای این اساتید بهترین بهره را برده و در اطلاع رسانی دقیق کمک حال جمعیت شوند.

گفتنی است   این دوره که با تلاش باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان گیلان و روابط عمومی اداره کل برگزارشد از ۱۶ شهرستان این استان نمایندگان باشگاه خبرنگاران  شهرستان ها در این دوره  یک روزه حضور داتشند.

در پایان این دوره از سوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر احکام آقای مرتضی لطفی نژاد جلالی به عنوان دبیر  و آقایان علیرضا کارگر، اسماعیل بلالایی ، شهرام محمد پور ، و سرکار خانم ها منصوره شعبانزاده ، ریحانه نعمتی و مریم هنرمند به عنوان اعضای شورای مرکمزی باشگاه خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر استان گیلان به آنان داده شد./ منبع باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان گیلان

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است