شنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۹:۲۸ 2,018 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40487

اولین نشست هم اندیشی یادواره سرداران شهید املاکی و خوش سیرت برگزارشد.

اولین نشست هم اندیشی  یادواره سرداران شهید املاکی و خوش سیرت  عصر امروز در سالن اجتماعات پادگان مریدان لنگرود برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان طی سخنان کوتاه ضمن توصیه به اعضای ستاد مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره سرداران شهید املاکی و خوش سیرت  گفت: دشمن در این برهه حساس اقدام به یک عملیات روانی  علیه ملت ایران کرده است  که باید با تدابیر برگرفته از رهنمود های رهبری و با کمترین چالش و مشکلات  از آن عبور کرد .

سردار حسین مصطفی پور  نیز با بیان اینکه باید با یک وحدت رویه  و با یک ستاد در دو قالب ،  برنامه ریزی های لازم را با تمام توان انجام دهیم گفت: ما هرچه در توان داریم باید به صورت متحد الشکل برای برگزاری یادواره دو سردار شهید  اقدام کنیم .

فرمانده تیپ میرزا کوچک  خواستار پشتیبانی اعضای ستاد یادواره سرداران شهید املاکی و خوش سیرت  از همدیگر شد و اظهار کرد : این تعامل و پشتیبانی می تواند الگویی برای دیگر شهرهای استان گیلان در برپایی چنین مراسم هایی باشد.

فرمانده سپاه پاسداران آستانه اشرفیه نیز  با بیان اینکه در برگزاری  یادواره  شهدا ما به دنبال اهداف مختلفی  از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم گفت: مردمی بودن و ایجاد کار گروه های مردمی  در یاد واره ها  می تواند نقش موثری در اشاعه فرهنگ و شهادت داشته باشد.

سرهنگ حسین حبیبی تصریح کرد : استفاده از هنر  در یاد واره می تواند تاثیر گذاری بهتری در انعکاس آرمان های شهدا داشته باشد و باید با نوآوری  در برپایی یادواره شهدا ، این مراسم را از شکل ترحیم بودن خارج کنیم .

در ادامه این نشست  فرماندار آستانه اشرفیه نیز با بیان اینکه مجموعه ادارات و نهادهای این شهرستان با هماهنگی های لازم  تلاش می کنند که یادواره سردارشهید خوش سیرت به نحو مطلوب برگزار شود  افزود : تلاش خواهیم کرد پس از نشست با ادارات فرهنگی شهرستان   برنامه ها  و پیشنهادهای ارائه شده را در نشست بعدی مطرح تا یادواره شهید خوش سیرت به بهترین شکل برگزار شود.

در این جلسه هم اندیشی هریک از اعضای ستاد دیدگاه ها و برنامه های خود  را درباره نحوه اجرای برگزاری یادواره سرداران شهید املاکی و خوش سیرت و انتخاب سخنرانان بیان کردند .

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است