دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 جولای 2018 ، ساعت 23:13 2,061 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42028

اولین نشست گردهمایی شهروندان برگزیده در آستانه اشرفیه برگزارشد+ تصاویر

اولین همایش  گردهمایی شهروندان برگزیده  شهرهای استانه اشرفیه و بندر کیاشهر درسالن اجتماعات حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع )  برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، دبیر برگزاری این همایش گفت: این گردهمایی برای ایجاد هم افزایی و اراده جمعی در بین سرمایه های انسانی شهر جهت توسعه و پیشرفت شهرستان  برگزار شده است.

محمد گلباغی با بیان اینکه  در برگزاری این همایش بر دیدگاه های  سیاسی  قلم کشیدیم افزود : تلاش کردیم بخشی ازظرفیت های  نیروی انسانی شهرستان   اعم از استادان دانشگاه ، مسئولین اجرایی کشور ی ، هنرمندان و صاحبان قلم و اندیشه و… بهره بگیریم تا برای توسعه شهر بتوانیم با برنامه ریزی هایی که خواهیم داشت آن را اجرایی کنیم.

در این همایش  حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی امام جمعه آستانه اشرفیه در باره اهداف گردهمایی ، مهندس رحیم حیدری فرماندار ، درباره نقش کارگزاران دولت در اعتلا و دستیابی به وضعیت بهتر ، دکتر محمد حسین قربانی  نماینده مجلس ، درباره ارائه راه کارهای بهره گیری از ظرفیت های محلی و ملی در اعتلا و پیشرفت شهرستان ، دکتر امین ناصری استاددانشگاه و نماینده ادواری مجلس   درباره الزامات علمی اعتلا در پیشرفت و توسعه  شهرستان  و دکتر خضرائی درباره چشم انداز اعتلا و پیشرفت شهرستان در امور فنی و عمرانی  هرکدان به مدت ۱۰ دقیقه مطالبی را بیان کردند .

در این همایش از دکتر امین ناصری طی مراسمی با حضور فرهیختگان علمی ، فرهنگی ، هنری ، سیاسی ، اجتماعی  تقدیر به عمل آمد.

عکس : پارسا ذرعی

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است