جمعه, ۹ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
4 نوامبر 2015 ، ساعت 14:59 1,461 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6046
سید رضا جواد پور در مراسم یوم الله 13 آبان لنگرود:

ایجاد تفرقه و نفوذ سیاسی،فرهنگی و اقتصادی دو برنامه ی عمده آمریکا برای کشور ماست

راهپیمایی ۱۳ آبان، روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی با حضور دانش آموزان، دانشجویان، مسوولین و مردم ولایتمدار شهرستان لنگرود برگزار شد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، فرماندار لنگرود با اشاره به سالها کینه ورزی آمریکا نسبت به ملت ایران گفت :پس از رخداد انقلاب اسلامی ایران دست آمریکا از منابع ایران کوتاه گردید لذا شروع به دشمنی نمود.

سید رضا جواد پور  افزود: جایگاه حساس انقلاب اسلامی ایران در منطقه و تاثیر آن بر این دشمنی افزوده است.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل که آمریکا را شیطان بزرگ نامید، اظهار داشت :در ۲۰۰ سال گذشته کشورهای متعددی نظیر فرانسه و انگلیس جولان می دادند اما امروزه استکبار به معنای واقعی آمریکاست.

جوادپور تصریح کرد:آمریکا بهترین دانشجویان خود را برای تحقیق درباره ی انقلاب اسلامی و امام استخدام می کند تا موقعیت را شناخته و تفرقه ایجاد نماید.

وی ادامه داد: باید هوشیار بود زیرا ایجاد تفرقه و نفوذ سیاسی،فرهنگی و اقتصادی دو برنامه ی عمده آمریکا برای کشور ماست که با هدایت رهبر معظم و پیروی مردم از رهبری می توانیم در مقابل آمریکا بایستیم.

در پایان بیانیه ی راه پیمایی ۱۳آبان  قرائت شد.

در این بیانیه بر یکپارچگی و همدلی ملی حول محور ولایت فقیه و پیروی از آموزه های امام راحل و رهنمود های حکیمانه ی رهبر تاکید شد.

همچنین در این بیانیه جان باختن تعداد زیادی از حجاج بیت الله الحرام در حوادث منا نشانه سوءمدیریت و بی کفایتی آل سعود اعلام گردید و چاره اندیشی کشورهای اسلامی برای مدیریت مناسک حج، ضرورتی برای تامین امنیت حجاج عنوان شد.

محکوم کردن جنایات علیه مردم مسلمان یمن و حمایت از مردم فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان و بحرین از دیگر موارد بیانیه بود.این بیانیه با فریادهای الله اکبر حاضران مورد تایید و تاکید قرار گرفت.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است