یکشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۸ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱:۲۸ 1,328 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48222
رئیس اداره محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه ،  

ایجاد دغدغه زیست محیطی ، باید تبدیل به یک فرهنگ شود

رئیس اداره محیط زیست شهرستان استانه اشرفیه به هنگام پاکسازی نمادین بخشی از معابر  شهر و روستایی این شهرستان گفت: باید ایجاد دغدغه محیط زیست را در آحاد مردم ، تبدیل به یک فرهنگ کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، جعفر میرزایی با بیان اینکه همه ما از سیمای مشمئز ی که در جای جای این معابر عمومی شهر و روستا شاهد هستیم  آزرده می شود افزود : ما باید این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم که  انسان ها با طبیعت و محیط زندگی خود چگونه  رفتار داشته باشند .

وی ادامه داد: همه دوست داریم که سلامتی و عمری  مفید داشته باشیم در حالی که سلامت و بهداشت در حفظ محیط زیست است و اگر محیط زیست را کم رنگ ببینیم در واقع عمر خود را تضمین نکردیم

میرزایی خاطر نشان کرد : باید آموزش و فرهنگ زیست محیطی در همه ما ایجاد شود و علاوه برپاکسازی که امروز در حال انجام هستیم  در ۲۰ اسفند نیز با حضور گستره تر مردم و گروه های  مردم نهاد زیست محیطی با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل  بتوانیم در کنار هم یک سیمای  زیست محیطی  پاکی را به گردشگران و مسافران نوروزی  ارائه دهیم .

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
 1. مرتضی :

  چرا نصف خبرهاتون راجع به این آقای میرزایی هست؟
  خبرییه؟

 2. majid37 :

  با سلام
  اخبار زیست محیطی برای این پایگاه دارای اولویت است و هیچ سنخیتی و عهد و پیمانی با هیچ مسئولی نبسته ایم لذا جایگاه حقوقی افراد تاثیری در سیا
  ست های پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ندارد ممنون از لطفتان