چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۰:۴۴ 1,564 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20472

بازدید ۵۰۰ هزار نفر از مناطق عملیاتی کشور

به گزارش جلال شرق، سردار بهمن کارگر افزود: افتتاحیه سفرهای راهیان نور از دهم شهریور با حضور ۳۰ هزار نفر در منطقه عملیاتی بازی دراز آغاز شد .
وی گفت : در این مدت نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور بازدید کردند که این بازدیدها همچنان ادامه دارد.
سردار کارگر از آغاز سفرهای راهیان نور دانشجویی و دانش آموزی از مهرماه خبر داد و افزود: یادمان های دفاع مقدس در شمال، شمال غرب و جنوب کشور در همه طول سال پذیرای مردم خواهد بود.
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور ادامه داد: ستاد راهیان نور آمادگی دارد امسال پذیرای بیش از ۶ میلیون نفر در مناطق عملیاتی دفاع مقدس باشد.
وی خاطر نشان کرد: درنیمه دوم سال به علت وضعیت آب و هوایی در مناطق جنوب کشور سفر راهیان نور در این مناطق افزایش می یابد.
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: هر چه امکانات و فرصت بیشتری برای علاقمندان ایجاد شود مردم آمادگی حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس را خواهند داشت .
وی در ادامه به برنامه های هفته دفاع مقدس در مناطق عملیاتی اشاره کرد و افزود: حضور در یادمان های شهدای دفاع مقدس مطمئنا در دستور کار قرار دارد .
سردار کارگر با بیان اینکه بیش از ۱۴۰۰ مکان یادمان شهدای گمنام در سراسر کشور داریم تصریح کرد : برنامه های ویژه ای را در هفته دفاع مقدس در این یادمان ها خواهیم داشت .
وی افزود: یادمان های شهدای گمنام دفاع مقدس، ۸ هزار شهید گمنام را در خود جای داده است .
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است