یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 مارس 2016 ، ساعت 20:44 2,353 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12663

بازرسی سرزده بازرسان ستاد صیانت از مراکز خدماتی گیلان

بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استانداری گیلان از مراکز خدماتی این استان در ایام نوروز به صورت سرزده بازدید کردند.
به گزارش جلال شرق ، در این بازرسی سرزده که با مدیریت سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان انجام شد از بیمارستان ها ، ستادهای اسکان مسافران ،ترمینال های مسافربری و بانک ها بازدید به بعمل آمد .
یونس رنجکش دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداری گیلان هدف از این بازررسی ها را برای چگونگی خدمات دهی به مسافران نوروزی و ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده عنوان کرد.
وی اضافه کرد: دراین بازرسی ها که در چند نوبت از ۱۰اسفند ماه ۹۴ آغاز شده است مهمترین محور رسیدگی به نوع خدمات به گردشگران است تا با ارزیابی میدانی از این خدمات زمینه های میزبانی بهتر برای آنان فراهم شود .
وی وضعیت عمومی خدمات رسانی به گردشگران را خوب ارزیابی کرد و ضمن تشکر از کلیه کسانی که در ارائه خدمات به مسافرین نقش دارند یادآور شد در برخی مراکز کاستی هایی جزئی وجود داشت که با تذکر به مسئولان مربوطه برطرف شد.
سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان یادآور شد: یکی از مراکز مهم وپر ازدهام در ایام نوروز بیمارستانهای استان است که با توجه به افزایش حضور گردشگران و همچنین اجرای طرح سلامت که موجب درمان نسبتاً رایگان در بیمارستان های دولتی شده است عامل این ازدهام است به طوری که تنها در بیمارستان پورسینای رشت روزانه بالغ بر ۵۰۰ نفر پذیرش میشوند که باید از تلاش دست اندرکاران امور درمان تقدیر نمود.
وی اضافه کرد: براساس آمارهای ارائه شده از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون بیش از ۳میلیون نفر گردشگر به این استان سفر کرده اند .
وی ادامه داد : با توجه به تعداد مسافر امکانات موجود استان شاید برخی خدمات به صورت کامل انجام نشود که این امر نیازمند افزایش امکانات در استان و توجه به مسؤولان کشوری هستیم .
وی افزود : به استان گیلان درحوزه خدمات رسانی به گردشگری باید نگاه ملی داشت.
وی یادآور شد : با توجه به تأکیدات و پیگیری هایی که استاندار گیلان در بخش توسعه گردشگری و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران دارند امیدواریم شاهد تحولات خوبی در آینده در این زمینه باشیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است