دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
4 آگوست 2016 ، ساعت 21:40 1,937 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19043
رئیس بنیاد مسکن آستانه‌اشرفیه اعلام کرد:

بازنگری در ۷ طرح هادی روستایی آستانه‌اشرفیه

رئیس بنیاد مسکن آستانه‌اشرفیه درز جمع اصحاب رسانه این شهرستان از بازنگری در ۷ طرح هادی روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش جلال شرق، علیرضا فلاح علی پور بابیان این‌که تمام روستاهای این شهرستان برای طرح هادی مصوب هستند گفت: از ۱۰۵ روستای دارای طرح ۳۲ روستا کار اجرایی طرح هادی روستایی به پایان رسیده و ۷ روستای فوشازده، تجن گوگه، داخل، نبی دهکا، صفرابسته، سیرباغ کول، نقره ده، لب دریا، امیر کیاسر و اشمان دهکا کار اجرا بازنگری طرح‌های هادی آن‌ها در دست اجرا است.

وی با اشاره به این‌که اجرای ۱۱ طرح هادی طی ۱ سال گذشته در روستاهای پرکا پشت یاور زاده، دهشال، دهکا، لوخ، نقره ده، محسن‌آباد، گوهردان، کینچاه، کشل آزاد سرا، سوخته کوه بااعتباری بالغ‌بر ۸۰ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال به پایان رسیده است.

علی پور به پرداخت مبلغ ۳۷ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن روستایی به ۲۵۳ واحد این شهرستان خبر داد و گفت: برای هر یک از متقاضیان تسهیلات مقاوم‌سازی مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال پرداخت‌شده است.

رئیس بنیاد مسکن آستانه‌اشرفیه از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای تعمیرات مسکن روستایی اشاره کرد و گفت: به ۶۰ نفر از متقاضیان برای تعمیرات مسکن به هر کدام مبلغ ۲۰ میلیون ریال پرداخت‌شده است.

علی پور به میزان تسهیلات پرداختی در بخش حوادث غیرمترقبه در ۱ سال گذشته اشاره کرد و گفت: به بیش از ۴۰ واحد مسکونی که براثر حادثه‌ی برف و آتش‌سوزی خسارت‌دیده بودند مبلغ ۲۰ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به صدور ۱۲ هزار سند روستایی در این شهرستان اظهار کرد: طی ۱ سال گذشته با همکاری اداره ثبت‌اسناد ۷۴۹ جلد سند تک‌برگی صادر که در نظر داریم تا پایان امسال به ۱۲۰۰ برگ سند برای روستاییان صادر کنند.

رئیس بنیاد مسکن آستانه‌اشرفیه این را نیز یادآور شد که به‌جز روستاهای امیر کیاسر و گوهردان که به دلیل وقفی بودن نمی‌توانیم ورود کنیم تاکنون از ۱۵۰ روستای این شهرستان موفق شدیم برای ۵۵ روستا سندهای روستایی را صادر نماییم.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است